مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دیدار نوروزی خانواده بزرگ مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در سال ۱۴۰۰ به صورت مجازی برگزار شد

‌دکتر صادق نیت در آیین دیدار نوروزی هیئت‌رئیسه با اعضای هیئت‌علمی، دستیاران، کارورزان، پرستاران و کارکنان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، با اشاره به عملکرد موفق مجتمع در سال گذشته، این موفقیت را مرهون فداکاری و تلاش‌های شبانه‌روزی اساتید و کارکنان مجتمع دانست.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ با توجه به شیوع بیماری کرونا و همچنین رعایت پرنوکل های بهداشتی ، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به همراه اعضای هیئت‌رئیسه و تعدادی از اساتید گروه‌های مختلف درمانی در سالن شورای ریاست حضور یافتند و از طریق ویدیوکنفرانس با اساتید و کارکنان این مجتمع دیدار کردند .
در این جلسه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ، ضمن تبریک سال جدید و ادای احترام به همه شهدا به ویژه شهدای سلامت از تمامی پزشکان ، پرستاران، کادرکنان معاونت درمان ،تیم معاونت پشتیبانی ، ،معونت امور دانشگاهی و آموزش و پژوهش، کلیه کارکنان تاسیسات ، کمک بهیاران ونیروهای خدمات و … مجتمع که درسال گذشته با وجود پاندمی کرونا خدمات ارزشمندی را ارائه دادند صمیانه تقدیر و تشکر کرد .
رئیس مجتمع با اشاره به ایثارگری کادر درمان مجتمع در پاندمی کرونا گفت: سال گذشته سال بسیار متفاوت از نگاه درمان بود و پر از فراز و نشیب های مثال زدنی که آن را متفاوتر از هر سالی در سده گذشته می کرد. و نقطه عطف آن نیروی انسانی کار آمد و دلسوز درمجتمع بود . ما باید قدردان همه کسانی باشیم که به هر نحویی به مراجعین به این مرکز خدمات رسانی کردند . و امیدواریم این خدمات در سال جدید به بهترین نحو به مردم شریفمان که از اقصی نقاط کشور به اینجا مراجعه می کنند ، ارائه شود .
دکتر صادق نیت با اشاره به عملکرد موفق مجتمع در سال گذشته گفت: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در طی یک سال گذشته با سربلندی از این آزمون بیرون آمد و توانسته آنچه که وظیفه خودش است را به خوبی ارائه دهد .
رئیس مجتمع در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امسال پروژه بزرگ مهدی کلینیک و همچنین ۴۰ درصد از ظرفیت پارکینگ مجتمع آماده بهره برداری است که بسیاری از مشکلات و چالش های مجتمع را حل خواهد کرد.
در ابتدای مراسم، دکتر نوربالا رئیس بخش روان‌تنی مجتمع ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید گفت:سال گذشته سال بروز و شیوع گسترده کرونا در جهان و ایران بود که به تعبیر مقام معظم رهبری کادر پزشکی و درمان خوش درخشیدند آنانی که در کسوت مقدس جامعه پزشکی ، جانشان را در طبق اخلاص قرار دادند و در درمان و مراقبت از بیماران به خیل عزیزان شهید پیوستند و نام نیک شان نه در جایگاه شهدای مدافع سلامت بلکه در پیشگاه حضرت احدیت جاودانه ثبت کرده اند.
سپس دکتر نور بالا از همه کادر پزشکی بویژه همکاران خط مقدم از جمله اساتید ، دستیاران ، پرستاران، کادر درمان بخش های درگیر بیماری بخشهای مراقبتهای ویژه ، رئیس مجتمع ، معاونت های درمان ، پشتیبانی و امور دانشگاهی که تمام قد در خدمت بیماران و مراجعین به این مرکز بودند تشکر کرد .
در ادامه رئیس بخش روان‌تنی مجتمع به ۴ مولفه روانشناسی شامل نگاه مثبت اندیشی ، نگاه امیدوارانه ، نگاه تاب آورانه و نگاه خودکارآمدی و همچنین به عوارض روانی ناشی از کرونا توضیحات کرد .
توضیح این‌که در مراسم دیدوبازدید نوروزی، همه‌ساله خانواده بزرگ مجتمع گرد هم می‌آمدند. امسال با توجه به همه‌گیری کرونا و ضرورت کاهش هرگونه تجمعی که باعث افزایش شیوع این بیماری می‌شود ، مراسم دیدوبازدید نوروزی همانند سال گذشته از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد. این مراسم از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ آغاز شد و یک ساعت به طول انجامید.
گالری عکس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *