مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید نوروزی مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و پزشک مقیم ستاد هدایت از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

‌در هشتمین روز از بهار ۱۴۰۰، دکتر خورشید وسکویی مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان وعضو هیئت رئیسه دانشگاه و دکتر محمدیان پزشک مقیم ستاد هدایت از اورژانس و بخش‌های مختلف مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دیدن کردند.

 یک‌شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰، دکتر خورشید وسکویی مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و دکتر عبدالرضا محمدیان پزشک ستاد هدایت در بازدید از بخش‌های اورژانس و آی سی یوی توراکس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) ضمن تبریک سال نو و خدا قوت به همکاران این مرکز از نزدیک با جمعی از مسئولان، پزشکان، پرستاران و مراجعان این بخش ها دیدار و گفت‌وگو کردند.

دکتر وسکویی بیمارستان امام خمینی (ره) را چشم‌وچراغ دانشگاه وکشور خواند و افزود: بازدید از این مرکز را افتخار خود می‌دانم. بالاخره بیماران از هر جا که بمانند چه در زمان عادی و چه در بحران وارد این سیستم می‌شوند. خود ما نیز اگر دچار بیماری شویم انتخاب اولمان این بیمارستان است. دلیلش هم بالا بودن کیفیت و کفایت درمان در اکثر بیمارستان‌های دانشگاه و به‌طور کامل تر در بیمارستان امام خمینی (ره) است.

وی در ادامه با ابراز نگرانی از افزایش بار مراجعات کووید ۱۹ در روزهای اخیر گفت: تعداد بستری و شدت بیماری در بیماران کرونا بیشتر از قبل است و امیدوارم مردم در این روزهای پایانی تعطیلات نوروزی مراقبت لازم را به عمل آورند تا در دقیقه ۹۰ گل نخوریم و دیگر شاهد موج دیگری از این بیماری در کشور نباشیم. ان‌شاءالله امسال که با اعیاد شعبانیه آغازشده و فردا هم میلاد باسعادت امام زمان (عج) است، سال پایان کرونا در جهان باشد و تمام مردم دنیا از موهبت سلامتی بهره‌مند شوند.

این عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه به نقش درخشان بانوان سلامت در بحران کرونا اشاره و تصریح کرد: به‌جرئت می‌توان گفت اگر جنگ تحمیلی جنگ مردان بود و نقش اول دفاع از کشور را مردان بر عهده داشتند در دفاع از سلامت مردم، خانم‌ها پرچم‌دار هستند و خوش درخشیدند. اگرچه ممکن است درصد اشتغال بانوان نسبت به آقایان در کشور کمتر باشد ولی در حوزه بهداشت و درمان ۶۵ درصد کارکنان خانم‌ها هستند و بالطبع نقش آنان در کنترل بیماری، درمان و مراقبت از بیماران در پاندمی کرونا هم به همین میزان بیشتر بوده است. به همه مدافعان سلامت چه خانم‌ها و چه آقایان خدا قوت می‌گویم و امیدوارم خودشان و خانواده‌هایشان همواره سلامت باشند.

توضیح اینکه در این بازدید دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی مجتمع، مهندس سورکی مدیر برنامه‌ریزی منابع مالی و پایش عملکرد، آریاملو سرپرست مدیریت پرستاری، دکتر آهنگر رئیس امور عمومی اورژانس، مرادی دلیر مشاور اجرایی ریاست و جمعی دیگر از مسئولین مجتمع حضور داشتند.

گالری عکس:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *