مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری نشست پایان سال رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با سرپرستاران و سوپروایزران بخش های مختلف

نشست پایان سال دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع با سرپرستاران و سوپروایزران بخش های مختلف مجتمع در سه گروه مجزا با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی در سالن شورای ریاست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، نشست پایان سال دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع با سرپرستاران و سوپروایزران بخش های مختلف مجتمع در سه گروه مجزا با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی شنبه، دوشنبه و سه شنبه ۲۳ ، ۲۵ و ۲۶ اسفند ماه ۹۹ در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در این نشست دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن تشکر از تلاش‌های شبانه‌روزی سرپرستاران و سوپروایزران مجتمع در سال ۹۹ به‌خصوص در همه‌گیری کرونا گفت: شاید تا سالهای سال  هم خاطرات این روزها را فراموش نکنیم و امیدوارم که با واکسیناسیون کامل در سراسر کشور ، آمادگی لازم برای مواجه با هر گونه موج احتمالی را داشته باشیم تا بتوانیم سال جدید را با آمادگی بیشتر شروع کنیم.
وی افزود: امسال پاندمی کرونا مجتمع را در چالش سختی قرار داد، ولی این مرکز دستاوردهای بسیار خوبی موفقیت‌های ازلحاظ کیفیت و کمیت خدمات و هم درزمینهٔ تجهیزات بیمارستانی و اصلاح ساختار فیزیکی کسب کرده و این موفقیت‌ها با همدلی و همراهی شما امکان‌پذیر نبود و به‌نوبه خودم از زحمات تک‌تک شما بزرگواران تشکر می‌کنم.
در ادامه محمود معصومی معاون پشتیبانی مجتمع با ترسیم مختصات فعلی منابع مالی مجتمع و چالش‌ها و امیدهای پیش رو، اهداف و اولویت‌های این مرکز را در بهبود حوزه‌های درمانی و توسعه‌ای برشمرد و ضمن اشاره به گام‌های برداشته‌شده در جهت نیل به این اهداف، خواهان اهتمام و همدلی همه کارکنان به‌ویژه کادر درمانگر در رعایت اولویت‌های برشمرده شد.
سپس دکتر علی دهقان معاون درمان مجتمع ضمن تشکر از سرپرستاران و سوپروایزران مجتمع در پاندمی کرونا گفت: در طی یک سال گذشته کادر پرستاری مجتمع باوجود حجم بالای کاری، باافتخار و با تلاش‌های شبانه‌روزی به بیماران مبتلابه کرونا و دردمندانی که آخرین ملجأ و امیدشان این بیمارستان بودند خدمت‌رسانی کردند.
در خاتمه نشست، با اهدای لوح سپاس از سوی ریاست مجتمع ا ز سرپرستاران و سوپروایزران مجتمع تجلیل به عمل آمد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *