مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

قدردانی از شوراهای فرهنگی نمونه دانشگاه در آخرین جلسه شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی در سال ۹۹

در آخرین جلسه شورای تخصصی اجتماعی فرهنگی دانشگاه در سال جاری از شوراهای فرهنگی نمونه دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت فرهنگی، این جلسه روز شنبه ۹ اسفند ۹۹ با حضور دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مجید قریشی رئیس نهاد رهبری دانشگاه، دکتر عبدالرحمن رستمیان معاون فرهنگی، دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر علیرضا دلاوری معاون بهداشت و جمعی از مسئولان و اعضای این شورا در محل تالار حکیم ستاد مرکزی برگزار شد.

 در این مراسم از فعالیت‌های فرهنگی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تقدیر و به‌رسم یادبود به مسئولان این واحدها به‌عنوان نماینده شوراهای فرهنگی واحدهایشان هدایایی توسط رئیس دانشگاه اهدا شد.

بر این اساس مجتمع بیمارستانی امام خمینی به دلیل فعالیت چشمگیر فرهنگی در سال ۹۹ از طرف ریاست محترم دانشگاه لوح تقدیر دریافت و همچنین مسجدالمهدی مجتمع بعنوان مسجد برتر دانشگاه معرفی و از طرف معاون محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لوح تقدیر این عنوان را دریافت نمود.

در ادامه از فعالین نمازخانه ها و مساجد بیمارستان ها و دانشکده ها تقدیر شد که آقای مهندس معصومی معاون پشتیبانی و آقای نعمانی پور مدیر اجرائی معاونت دانشگاهی و مسئول مسجدالمهدی به کسب عنوان خادم نماز مفتخر گردیدند.

لازم بذکر است که شورای فرهنگی بیمارستان در طی سال‌جاری ۱۱۴ برنامه فرهنگی، اجتماعی و مذهبی برگزار نموده و همچنین با برنامه ریزی بعمل آمده، اصلاحات زیر در مسجد در جهت اقامه نماز صورت گرفته است.
* اصلاح ساختار فیزیکی و اجرائی مسجد و زیباسازی محل اقامه نماز
* ارتقای وضعیت بهداشت مسجد
* مرمت سرویس های بهداشتی مسجد
* ارتقای برنامه های فرهنگی و مذهبی در مسجد
* فعال سازی و ثبت هیئت حضرت علی اصغر ع
* اقامه مرتب نماز جماعت ظهر و عصر و مغرب و عشاء
* افزایش ساعت کار مسجد جهت اقامه نماز همراهان بیمار
* برنامه ریزی منتج به بازگشایی درب مسجد در ایام تعطیل جهت اقامه نماز پرسنل و همراهان بیمار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *