مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

افتتاح پارکینگ طبقاتی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

دکتر کریمی: تامین امکانات رفاهی اولیه کارکنان و کادر درمان بیمارستان‌ها از اولویت‌های مهم دانشگاه است

در افتتاح پارکینگ طبقاتی مجتمع بیمارستانی امام خمینی با ظرفیت پارک هزار خودرو، رئیس دانشگاه بابیان اینکه اولین خواسته کارکنان این است که صبح با آرامش سرکار خود بیایند؛ تأکید کرد: پیش از راه‌اندازی بیمارستان‌های بزرگ باید به فکر تأمین امکانات رفاهی اولیه آن باشیم.

گالری عکس ۱

گالری عکس ۲

هم‌زمان با ولادت فاطمه زهرا(س) و ایام دهه فجر، ۳ طبقه از ۷ طبقه پارکینگ مجتمع بیمارستانی امام خمینی  در ۱۵ بهمن ۹۹ به بهره‌برداری رسید.

تأکید بر تأمین امکانات رفاهی اولیه کارکنان و کادر درمان بیمارستان‌ها
دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه با اشاره به‌ضرورت تأمین امکانات رفاهی مانند پارکینگ در بیمارستان‌های دانشگاه گفت:  بایستی برای کارکنان، اعضای هیئت‌علمی، پرستاران و تمامی کادر درمانی بیمارستان امام خمینی، با این حجم از مراجعه‌کننده‌ای که روزانه به این مجموعه، رفت‌وآمد دارد؛ امکانات رفاهی در نظر بگیریم.

کاری کنیم  همکاران با آرامش به محیط کار خود بیایند
رئیس دانشگاه، بابیان اینکه  ابتدایی‌ترین و اولین خواسته کارکنان، پزشکان و پرستاران این است که صبح با آرامش به محیط کار خود بیایند افزود: پارکینگ و شرایط ورود خودروها به این بیمارستان فاجعه است. لذا بایستی پیش از راه‌اندازی بیمارستان‌های بزرگ،  به فکر تأمین امکانات رفاهی اولیه آن‌ باشیم.

وی افزود: در هیچ جای دنیا، این‌گونه نیست؛ در بیمارستانی با وسعت بیمارستان امام خمینی، کاروانی از خودروهای پارک شده در محوطه را ببینید و کارکنان بدون احساس امنیت، صبح‌ها ماشین خود را پارک کنند و به بیمارستان بروند.

افتتاح فاز اول پارکینگ طبقاتی
دکتر کریمی با ابراز خرسندی از افتتاح فاز اول این پروژه گفت: باتوجه به رویکردی که در روزهای اول مسئولیتم در دانشگاه داشتم؛ یکی از انتظاراتم از دکتر صادق نیت، اتمام این پروژه بود که خوشبختانه به همت و پیگیری‌های مکرر ایشان و همکاران بیمارستان امام خمینی، همکاری خانم چترروز و دکتر بیگلر در معاونت توسعه و حمایت‌های شرکت سازنده مهدی کلینیک و سرمایه‌گذاری دانشگاه و ارگان‌های دیگر، امروز شاهد افتتاح چندطبقه از پارکینگ این مجموعه هستیم.

تأکید بر تسریع تکمیل فازهای بعدی پروژه
رئیس دانشگاه در پایان سخنان خود خواستار تکمیل این پروژه در آینده نزدیک شد و گفت: امیدوارم با حمایت سازمان‌های مختلف  در تأمین اعتبار موردنیاز این پروژه، دکتر صادق نیت به‌سرعت، طبقات زیرین، آسانسور و تجهیزات موردنیاز آن را آماده کند؛ تا ما شرمنده کارکنان بیمارستان امام خمینی نباشیم.

تأثیر مثبت راه‌اندازی پارکینگ در ارائه بهتر خدمات
سپس دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه، با تبریک میلاد باسعادت حضرت زهر (س)،  ابراز امیدواری کرد آغاز به کار این پروژه هم‌زمان با میلاد حضرت زهرا (س)، تأثیر مثبتی در ارائه خدمات بهتر دارد و افزود: این پارکینگ با ظرفیت بالغ‌بر هزار وسیله نقلیه در اختیار همکاران، دستیاران و اساتید قرار دارد. چنانچه ظرفیتی باقی بماند، همراهان بیماران نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

راه‌اندازی پروژه‌های جدید مجتمع بیمارستانی امام خمینی و ضرورت افتتاح پارکینگ طبقاتی
دکتر بیگلر  بابیان اینکه پارکینگ طبقاتی مجتمع بیمارستانی امام خمینی، ترافیک خودروهای محوطه را به حداقل می‌رساند افزود: با آغاز به کار پروژه مهدی کلینیک، ترافیک این مجموعه مضاعف خواهد شد و لازم است این پارکینگ در اسرع وقت به بهره‌برداری برسد.

تکمیل فازهای بعدی پروژه در آینده نزدیک
 معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه، از تکمیل فازهای بعدی پروژه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: بخش عمده پارکینگ  با تخصیص منابع دولتی که در اختیار دانشگاه قرار گرفت؛ تکمیل شد. در فاز اول حدود ۳۰ درصد پروژه افتتاح می‌شود و امیدوارم فازهای بعدی آن در ۴-۵ ماه آینده تکمیل و تأسیسات آن راه اندازه شود تا  کل ظرفیت پارکینگ در اختیار بیمارستان قرار گیرد و بخشی از مشکلات بیمارستان را برطرف کند.

افتتاح دیگر پروژه‌های عمرانی دانشگاه در ایام دهه فجر
دکتر بیگلر با اشاره به افتتاح دیگر پروژه‌های عمرانی دانشگاه گفت: ایام دهه فجر است و  دانشگاه پروژه‌های متعدد خوابگاهی، تخت‌های بیمارستانی و اماکن ورزشی آماده بهره‌برداری دارد  که امیدوارم با حضور وزیر محترم بهداشت در روزهای آینده این پروژه ها افتتاح و به بهره‌برداری برسد.

ظرفیت پارکینگ در ۷ طبقه و امکان پارک هزار خودرو
دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی نیز یکی از مشکلات بیمارستان امام خمینی را نبود امکان عبور و مرور داخل بیمارستان و جای پارک مناسب خودرو کارکنان و پزشکان دانست و گفت: این پارکینگ در چند فاز ساخته می‌شود. فاز اول آن، در مرحله گودبرداری، به دلیل مشکلات اعتباری، چندسالی متوقف شد و از سال قبل پروژه دوباره از سرگرفته شد و در مدت کمتر از یک سال و نیم، سه‌طبقه آن به بهره‌برداری رسید  امیدوارم طبقات دیگر آن نیز تا چند ماه آینده به بهره‌برداری برسد و بار سنگینی را از فضای داخلی بیمارستان بردارد.

دکتر صادق نیت، ظرفیت پارکینگ را در ۷ طبقه و با امکان پارک هزار خودرو بیان کرد و گفت: امیدوارم راه‌اندازی پارکینگ، آرامش خوبی را برای کارکنان و پزشکانی که وارد بیمارستان می‌شوند ایجاد کند و همکاران، دیگر نگران جای پارک وسیله نقلیه خود نباشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *