مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نشست مشترک دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی با رئیس و اعضای هیات رییسه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

دکتر فر هاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی روز پنج شنبه ۹ بهمن ماه ۹۹ با حضور در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) نشست مشترکی با رئیس و جمعی از اعضای هیات رییسه این  مجتمع بزرگ درمانی  داشت.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر فر هاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی روز پنج شنبه ۹ بهمن ماه ۹۹ با حضور در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) نشست مشترکی با رئیس و اعضای هئیت رئیسه این مجتمع  داشت.
دکتر صادق نیت، رییس مجتمع در این نشست ضمن  تشکر ویژه  از حضور وزیر اقتصاد و دارایی گفت: این مجتمع درمانی آموزشی دارای  ظرفیت های منحصر به فرد ی  است . بهره مندی از وجود ۴۰۰ عضو هیات علمی توانمند، ۴۲۰۰ دانشجوی برترکشوری  و حدود ۱۰۰۰ دانشجوی تخصصی و فوق تخصصی که  همگی مایه توفیق و افتخار تمامی کارکنان و درمانگران این مرکز هستند ، توانسته است  همچنان مرکز مراجعات بیماران از سراسر کشور باشد.
وی ارائه خدمات با کیفیت به اقشار ضعیف و محروم جامعه را موجب افتخار کلیه کارکنان  مجتمع خواند و گفت: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) مرکز سیاست گذاری  در زمینه  خیلی از بیماری ها  از جمله : ایدز و هموفیلی در کشور می باشد  و تمامی پیوندهای ارگانهای اصلی  بدن در این مرکز انجام می گیرد و  به عبارت دیگر این مرکز محل ارجاع بیماران خاص و پیچیده و آخرین ملجا و امید بیماران لاعلاج از کل نقاط کشور است.
رئیس مجتمع  در ادامه افزود:  مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) همواره ازنظر کیفیت و کمیت خدمات در عالی‌ترین سطح است و باوجود فشارهای زیاد  ازلحاظ حجم کاری ، یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های کشور بوده که هیچ بیماری بدون دریافت خدمات از این بیمارستان خارج نشده که این امر مایه افتخار  این مجموعه  می‌باشد.
وی همچنین این مرکز را بزرگ‌ترین مرکز  پذیرش بیماران کرونایی خواند و گفت: در دوران شیوع کرونا، این مرکز با اختصاص بیش از ۱۴ بخش توانست، به بیش از ۶۰ هزار بیمار کرونایی خدمت‌رسانی کند.
در ادامه دکتر دژپسند از خدمات ارزنده مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در دوران کرونا قدردانی کرد و گفت: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) یک بیمارستان مهم و مرجع برای کل کشور می باشد  و افراد مختلفی از اقصی نقاط کشور که نیاز به خدمات پزشکی سطح بالا و ویژه‌ای دارند به این مرکز بزرگ درمانی  مراجعه می‌کنند.
سپس وزیر امور اقتصاد و دارایی ضمن حمایت ازپروژه بزرگ مهدی کلینیک گفت: با تعامل مثبتی که شکل‌گرفته تلاش می‌کنیم این پروژه به امید خدا در کمترین زمان به نتیجه برسدو همچنین قول‌های مساعدی در خصوص تجهیزات  و راه اندازی پروژه های فعال مجتمع و کمک به تخصیص بودجه لازم  جهت  تصحیح و بهبود زیرساخت‌های اساسی مجتمع داد.
در این نشست دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر سید علی دهقان منشادی معاون درمان، محمود معصومی معاون پشتیبانی مجتمع، دکتر محمدصادق فاضلی رئیس بخش جراحی ۳، دکتر محمد افضلی مقدم رئیس اورژانس، مهندس علی سورکی مدیر برنامه‌ریزی منابع مالی و پایش عملکرد، دکتراسمعیل محمد نژاد سوپروایزر کنترل عفونت، پرستو آریاملو مترون مجتمع، مرادی مشاور اجرایی ریاست و مهندس قدیم خانی مسئول دفتر فنی مجتمع حضور داشتند.
توضیح اینکه مجتمع درمانی امام خمینی (ره) یکی از بزرگ‌ترین قطب‌های آموزشی و درمانی کشور محسوب می‌شود که بیش از ۸۰ سال قدمت دارد. این مجتمع درمانی با وسعت بیش از ۲۰ هکتار از غرب به بزرگراه چمران، از جنوب به خیابان نصرت، از شمال به خیابان باقر خان و از شرق به خیابان دکتر قریب و بلوار کشاورز منتهی می‌شود. بیمارستان‌های امام خمینی (ره)، حضرت ولیعصر (عج)، انستیتو کانسر (مرکز سرطان)، مرکز تصویربرداری و ۲۲ مرکز پژوهشی در این مجتمع درمانی قرار دارند و روزانه بیش از دوازده هزار نفر از کلان‌شهر تهران و سایر استان‌های و شهرستان‌های کشور برای دریافت خدمات پزشکی به آن مراجعه می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *