مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نشست بررسی و تحلیل عملکرد بخش قلب با حضور رئیس و معاونان مجتمع و اعضای هیئت علمی این بخش برگزار شد

نشست بررسی و تحلیل عملکرد بخش قلب دوشنبه ۶ بهمن ماه ۹۹  با حضور دکتر صادق نیت، معاونان مجتمع و اعضای هیئت علمی این بخش  در سالن  شورای ریاست برگزار شد.

گالری عکس

در این نشست ابتدا دکتر دهقان معاون درمان به تشریح و مقایسه ی عملکرد سال ۹۸ و ۹۹ بخش قلب و بررسی شاخص های عملکردی  و همچنین  بررسی عملکرد تحلیلی اعضای هیئت علمی این بخش پرداخت.

در ادامه دکتر رییس کرمی معاون امور دانشگاهی مجتمع، گزارشی اجمالی از فعالیت های اعضای هیات علمی این بخش در حوزه آموزشی وعلمی پژوهشی ارائه کرد.

مهندس سورکی مدیر ارزیابی منابع و پایش عملکرد نیز به ارائه گزارشی  تفضیلی از هزینه های مستقیم و غیر مستقیم و درآمدی در بخش  قلب  پرداختند.

دکتر صادق نیت رئیس مجتمع نیز در سخنانی ضمن قدردانی از تلاش‌های اعضای هیئت‌علمی بخش  قلب  گفت: هیئت‌رئیسه مجتمع در سطوح مختلف وزارتی و دانشگاهی با رایزنی‌های متعدد درصدد است حساسیت مسئولین را به مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برانگیزد و با تشریح جایگاه این بیمارستان در درمان کشور، بتواند منابع دولتی بیشتری را برای بیمارستان جلب نماید.

دکتر صادق نیت همچنین از عزم جدی مجتمع برای  بهره برداری از  بیمارستان  مهدی کلینیک خبر داد و گفت: بسیاری از مشکلات در خصوص عدم تناسب فضاهای بیمارستان با حجم مراجعات با بهره‌برداری از این  مکان  مرتفع خواهد شد و این امیدواری وجود دارد که در آینده نزدیک این امر محقق شود.

در بخش دیگری از این نشست  اعضای هیات علمی بخش قلب ضمن تشکر از تشکیل جلسه ، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص  بخش قلب و مشکلات  پیش رو و همچنین راهکار های افزابش خدمات به مراجعین ارائه دادند .

در انتهای جلسه  نیز مقرر شد دکتراعتمادیان مدیرعامل شرکت محب مهدی  در جلسه مشترک با رییس و اعضای هیات علمی بخش قلب از مشاوره  و پیشنهادات آنها جهت جابجایی  و راه اندازی بخش قلب و آنژیو گرافی در مهدی کلینیک بهره گیرد  .

رئیس مجتمع در پایان دستوراتی در خصوص رفع مشکلات و چالش‌های مطروحه توسط اعضای هیئت‌علمی بخش قلب  به واحدهای ذیربط ابلاغ کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *