مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

فرمانده نیروی انتظامی: بیشترین مساعدت را برای رفع مشکلات مجتمع بیمارستانی امام و مهدی کلینیک خواهیم داشت

در راستای آماده سازی زیرساخت های ترافیکی مهدی کلینیک، پیش بینی و رفع مشکلات تردد پرسنل و بیماران، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و سردارحمیدی رییس پلیس راهور فاتب به همراهی شهرداری منطقه از پروژه مهدی کیلینیک بازدید کردند.

گالری عکس

در این بازدید که صبح امروز ۲ دی ماه ۱۳۹۹ از مهدی کلینیک انجام شد، در ابتدا دکتر علی اعتمادیان، مدیرعامل موسسه «محب سلامت مهدی» که مسئولیت ساخت، بهره برداری و اداره مهدی کلینیک را بر عهده دارد، امنیت و سلامت را دو نعمت مجهول خواند و گفت: باعث افتخار است که امروز میزبان متولیان امنیت شهرمان هستیم و حضور شما تجدید روحیه ای برای کادر درمان است.

وی ضمن قدردانی از همکاری پلیس و نیروی انتظامی برای رفع مشکلات و موانعی که قبل از بهره برداری وجود داشت، افزود: قصد ما از راه اندازی این پروژه کمک به بهبود سلامت شهروندان و مردم است از این رو باید پیش بینی های لازم برای آن را داشته باشیم تا مشکلی ایجاد نشود.
دکتر اعتمادیان، با اشاره به اینکه بیشتر مراجعین بیمارستان امام خمینی (ره) از شهرستانهای مختلف هستند و با طرح ترافیک آشنایی ندارند گفت: شهرداری و پلیس، دو عنصر مدیریت شهری هستند که ما امیدواریم با تعامل و همکاری این دو سازمان، گره مشکلات ترافیکی این مجتمع حل شود.

در ادامه دکتر صادق نیت، رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، حضور فرمانده نیروی انتظامی در بین کادر درمان، هنگام همه گیری کرونا را بسیار ارزشمند و تاثیر گذار دانست و گفت: در بحران کرونا این بیمارستان توانست پاسخگوی ۵۱ هزار بیمار کرونا باشد به گونه ای که حتی یک بیمار بدون خدمت نماند.
وی مجتمع بیمارستانی امام خمینی را دانشگاهی دیگر خواند و تصریح کرد: این بیمارستان به لحاظ علمی از جایگاه ویژه ای در کشور و حتی دنیا برخوردار است به نحوی که اساتید ما در دوران شیوع بیماری کرونا توانستند تجربه های خود را در درمان این بیماری از طریق کنفرانس های علمی با دنیا به اشتراک بگذارند.
دکتر صادق نیت، ضمن تقدیر ویژه از خدمات سرهنگ بهرام آبادی، سرهنگ جهانی و سرهنگ اسماعیل زاده گفت: حمایت شما باعث دلگرمی است چرا که نگذاشتید مشکلات فشار مضاعفی بر ما وارد کند.
رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، حمایت پلیس، نیروی انتظامی و شهرداری منطقه را موجب دلگرمی عنوان کرد و گفت: دوست نداریم در بیمارستانی که به نام امام خمینی مزین است خدشه ای در خدمت رسانی وارد شود و همواره در تلاشیم که بهترین خدمات را در این مرکز به بیماران کم بضاعت و اقشار ضعیف جامعه ارائه دهیم.

سپس تورج فرهادی، شهردار منطقه ۶ این مجتمع بیمارستانی را مرکزی ملی و بین المللی دانست و گفت: خوشبختانه تا کنون سازمان های مختلف توانستند همکاری خوبی با مسئولین این مجتمع داشته باشند.
وی افزود: اکنون در شرایطی هستیم که باید وضعیت موجود را بررسی و مشکلات را حل نماییم از این رو باید همگی تقسیم کار کنیم و این مرکز را به نقطه قوت منطقه تبدیل کنیم.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، تلاش کادر درمان و پرستاران در دوران شیوع کرونا را قدر دانست و گفت: خوشبختانه ملت ایران در عرصه های مختلف و در شرایط سخت، به خوبی خود را ثابت کرده و از آزمون های مختلف سربلند بیرون آمده است.
وی تلاش مجاهدانه و ایثارگرانه کادر درمان در شرایط تحریم را ارزشمند خواند و گفت: مقام معظم رهبری نیز بارها در یکسال گذشته از تلاش های کادر درمان به خصوص پرستاران تقدیر کردند.
سردار رحیمی، از سلامت و امنیت به عنوان دو رکن اصلی و زیر بنایی زندگی یاد کرد و افزود: این دو رکن از نیازهای اصلی جامعه هستند که خدمت رسانی در آنها هیچگاه تعطیل نمی شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، با بیان اینکه نیروی انتظامی پس از کادر درمان، بیشترین شهید و بیمار کرونا را داشته، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در تمامی بحران ها همواره آماده خدمت رسانی است و علی رغم اینکه با پدیده منحوس کرونا مواجه بود اما همواره رفتار حمایت گرانه داشته است.
وی با اشاره به مراجعه بیماران از سراسر کشور، از همکاران خود خواست تا بیشترین مساعدت را در رفع مشکلات این مجتمع بیمارستانی داشته باشند و تاکید کرد: از امروز تمام استعدادهای نیروی انتظامی را در جهت تسریع و تسهیل مشکلات و رفع دغدغه های این مرکز به خدمت می گیریم.
سردار رحیمی در پایان دستان شفابخش و جان بخش کادر درمان به بیماران را موجب شادی دل ها خواند و از خداوند خواستار توفیق بیشتر آنها در خدمت رسانی شد.
لازم به ذکر است، بیمارستان «مهدی کلینیک» با هزار تخت بیمارستانی و ۳۸ اتاق جراحی، ​پیشرفت فیزیکی خو بی داشته و قرار است فاز نخست آن در بهمن امسال به بهره برداری برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *