مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار/مراسم گرامیداشت روز پرستار از طریق ویدیوکنفرانس و مجازی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد 

دکتر صادق نیت  از زحمات کادر پرستاری مجتمع درمراسم گرامیداشت روز پرستار مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تشکر ویژه کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، هم‌زمان با فرارسیدن فرخنده میلاد اسوه صبر و استقامت؛ حضرت زینب (س) مراسم گرامیداشت روز پرستار با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر رضا رئیس کرمی  معاون امور دانشگاهی، دکتر علی دهقان منشادی  معاون درمان ، محمود معصومی معاون پشتیبانی  آریاملو  مترون مجتمع کاظمینی ریاست بیمارستان امام و جمعی از  مسولین و پرستاران  مجتمع  یکشنبه ۳۰ آذرماه ۹۹در سالن شورای ریاست از طریق ویدیوکنفرانس( ارتباط مجازی)  برگزار شد .
دکتر صادق نیت رئیس مجتمع  در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بزرگ‌ترین مرکز درمانی، آموزشی و پژوهشی کشور و آخرین امید بیماران برای  ارائه بهترین خدمات به آنهااست.
رئیس مجتمع طی سخنانی جایگاه شامخ پرستار و ارزش خدمات آنها به جامعه را بسیار ارزشمند عنوان کرد و گفت: جایگاه باارزش پرستاران چیزی نیست که بتوان در خصوص آن و در یک مراسم به آن پرداخته شود  ، بلکه بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌های شبانه‌روزی کادر گران‌قدر پرستاری مجتمع به‌خصوص در همه‌گیری کرونا که باوجود سختی‌های بسیار، همواره بااخلاق خوش و سعه‌صدر، به یاری بیماران شتافتند و موجبات سربلندی این مجتمع در کشور شده اند.، تشکر ویژه کنم.
دکتر صادق نیت در پایان سخنان خود مجددا ، از تلاش ایثارگرانه پرستارن که با اوج نگرانی از ابتلا خانواده خود به این بیماری مهلک ، مجدانه به درمان و پرستاری از بیماران کرونایی پرداختند تقدیر و تشکر کرد.
پخش کلیپ عملکرد پرستاران مجتمع  در پاندمی کرونا از دیگر قسمت‌های این مراسم بود.
درابتدا مراسم دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی مجتمع ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س)  و روز پرستار از طرف اساتید، فراگیران و معاونت امور دانشگاهی به کادر پرستاری مجتمع گفت: در حوزه آموزش و پژوهش پرستاران به ویژه در بخش هایی که فراگیران در آنجا فعالیت  می کند ،  پرستاران رابطه نزدیکی با اساتید و فراگیران دارند به خاطر  وجود بیماران پیچیده ای که در مجتمع وجود دارد  به مراتب کار پرستاران  در این  مجتمع  سخت تر  از سایر مراکز می باشد.
در ادامه معون امور دانشگاهی مجتمع  با یاد خاطره ای از استاد عقیلی گفت: به یاد دارم ایشان توجه ویژه ای به پرستاران داشتند به طوری که هرموقع به بخشی وارد می شدند اول از همکاران پرستاری کسب اجازه می گرفتند و بعد به بالین بیمار می رفتند و امیدوارم این روحیه و تفکر اساتید مجتمع  در بین فراگیران جاری شود.
سپس دکتر دهقان معاون درمان  مجتمع ضمن تبریک میلاد مبارک بانوی بزرگوار اسلام و روز پرستار گفت :به واقع پرستاری جلوه های ویژه ای دارد که این شغل را منحصر به فرد می کند.
وی افزود: در طی ۱۱ سال گذشته از رزیدنتی   تا الان  که بعنوان معاون درمان مجتمع هستم این مزکز  برای  من مثل یک  اموزشگاه  بوده است و همیشه شاهد بودم پرستاران  در بخش های مختلف با عشق  کار می کنند و  حتی در  اوج خستگی تمام تلاششان را می کنند  تا  پاسخگوی نیاز و درمان بیماران باشند.
معاون درمان مجتمع  با اشاره به نقش برجسته پرستاران  مجتمع در پاندمی کرونا گفت: در طی ۹ ماه گذشته  کادر پرستاری مجتمع باوجود حجم بالای کاری، با افتخار و با تلاش های شبانه روزی  به بیماران مبتلا به کرونا  و دردمندانی که آخرین ملجأ و امیدشان این بیمارستان بودندخدمت‌رسانی کردند.
در ادامه معصومی معاون پشتیبانی مجتمع ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س)  و روز پرستار از طرف سایر مدیران پشتیبانی به کلیه پرسنتاران تبریک گفت  و برای انها ارزوی سلامتی کرد.
آریاملو مدیر پرستاری مجتمع ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: برای ما پرستارها چه افتخاری بالاتر از این است که روز پرستار مصادف با ولادت بزرگ بانوی تاریخ، حضرت زینب (س) باشد و  اینجانب امروز مفتخرم  که پیام تبریک ریاست محترم دانشگاه جناب اقای دکتر کریمی را به کلیه همکاران  پر تلاش پرستاری ابلاغ نمایم.
مدیر پرستاری مجتمع در بخش دیگری از سخنان خود از رئیس، معاونین مجتمع کلیه مراکز پاراکلینیکی مجتمع که همیشه یار و یاور پرستاران بوده اند و حمایت ها لازم را در پاندمی کرونا  داشته اند  تقدیر و تشکر میکنم.
در پایان آریاملو مترون مجتمع از روابط عمومی و کلیه همکاران که در ثبت و ضبط خدمات پرستاران و کادر در مان کوشش و همت کرده اند  تشکر و قدر دانی کرد.
توضیح اینکه  در این مراسم کلیپ های مختلفی به نمایش درامد و  در پایان  مراسم رییس و جمعی از مسئولین مجتمع از ۱۰۲ نفر از پرستاران و کمک بهیاران برگزیده در بخش‌های مختلف مجتمع  به صورت مجازی تقدیر و تشکر کردند و لوح و هدیه این عزیران از طریق دفتر پرستاری خدمتشان ارسال خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *