مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری نشست صمیمانه رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با سرپرستاران بخش های مختلف

نشست دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، روز شنبه ۲۴ آبان ماه ۹۹ با سرپرستاران بخش های مختلف در سالن تصویر برداری مجتمع برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه سرپرستاران با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر دهقان منشادی معاون درمان، معصومی معاون پشتیبانی، امرالهی مدیر منابع انسانی، مهندس سورکی مدیر برنامه‌ریزی منابع مالی و پایش عملکرد، آریاملو مدیر پرستاری و جمعی از سرپرستاران مجتمع شنبه ۲۴ آبان ماه ۹۹ در سالن تصویر برداری برگزار شد.

در این جلسه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن تشکر و خداقوت به همه سرپرستاران مجتمع در پاندمی کروناگفت: لازم است از تلاش‌های شبانه‌روزی سرپرستاران مجتمع تشکر کنم که زمینه سربلندی این مجتمع در دانشگاه و وزارت بهداشت را فراهم آوردند ،  چرا که اگر هدایت و مدیریت شما در بخش ها که از مهم ترین ارکان بیمارستان است نبود دستیابی به این موفقیت فراهم نمی شد.

دکتر صادق نیت با اشاره به اینکه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) همواره از نظر کیفیت و کمیت خدمات در عالی‌ترین سطح است گفت: این مرکز با وجود فشارهای زیاد کاری در زمره یکی از مهم ترین بیمارستان های کشور بوده که هیچ بیماری بدون دریافت خدمات ایدال از این بیمارستان بیرون  نرفته و این مایه افتخار است.

رئیس مجتمع در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام این خبر که پروژه مهدی کلینیک و پارکینگ مجتمع با سرعت بسیاری در حال انجام است گفت: امسال پروژه بزرگ مهدی کلینیک و همچنین قسمتی از پارکینگ آماده بهره برداری است که بسیاری از مشکلات و چالش های مجتمع را حل خواهد کرد.

دکتر صادق نیت در تکمیل این بخش از سخنان خود افزود: کنده کاری های ایجاد شده در سطح مجتمع و اطراف آن (خیابان باقر خان) به علت افزایش ظرفیت های انرژی (برق و گاز) و صرفه جویی در میزان سوخت مصرفی در مجتمع است که بعد از ۳۰ سال در حال بهینه شدن  می باشد.

وی همچنین اعلام کرد که پروژه بهسازی سنگ فرش پیاده روی ضلع شمالی مجتمع با در نظر گرفتن بهترشدن خدمت رسانی به بیماران و تسریع درعبور و مرور مراجعین در حال انجام است.

رئیس مجتمع با اشاره به افزایش آمار مرگ‌ومیر در سطح کشور گفت: یکی از علت‌های افزایش آمار مرگ‌ومیر، علاوه بر عدم رعایت پروتکلهای صحیح بهداشتی ، کمبود تخت های مراقبت های ویژه و همچنین مراجعه بیماران بدحال به بیمارستان‌ها است به طوری که وضعیت بیماران نسبت به اوایل بحران بسیار وخیم‌تر و درنتیجه درمان هم پیچیده‌تر شده است که باید توجه ویژه ای به بیماران شود به خصوص در بخش های عادی تا از آمار مرگ و میر کاسته شود.

دکتر صادق نیت در پایان سخنان خود گفت: ازکادر پرستاری مجتمع که باوجود حجم بالای کاری، با افتخار و با تمام وجود به نیازمندان و دردمندانی که آخرین ملجأ و امیدشان این بیمارستان است خدمت‌رسانی می‌کنند صمیمانه تشکر می‌کنم.

در ابتدای جلسه آریاملو مدیر پرستاری مجتمع ضمن تشکر از سرپرستاران گفت: از همه پرستارانی که در این مدت باوجود فشار کاری مضاعف مادرانه و شبانه‌روز در کنار سیستم پرستاری زحمت کشیدند و بیمارستان را خانه دوم خودشان دانستند تشکر ویژه دارم.

وی افزود: با طولانی شدن بحران کرونا مدیریت این بیماری به‌مراتب سخت‌تر خواهد شد و قطعاً نیاز به نظارت و همکاری مستمر همه سرپرستاران را دارد.

در ادامه دکتر دهقان معاون درمان با اشاره به عملکرد مجتمع در بحران کرونا گفت: به‌واقع باید اعتراف کنم که مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در بحران کرونا با یک تلاش همگانی، سازمان‌دهی و انسجام بین گروه‌های مختلف چه در جلوی صحنه (خط مقدم) و چه در پشت‌صحنه (پشتیبانی) در این آزمون الهی بزرگ سربلند بیرون آمده و سلامتی که بزرگ‌ترین نعمت است را به مردم عزیزمان هدیه داده و امیدوارم با تلاش همگانی این مسیر را همچون گذشته ادامه دهیم تا این بحران را به‌سلامت به پایان برسانیم.

در پایان جلسه سرپرستاران به ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات، طرح مشکلات حاضر و چالش‌های پیش رو پرداختند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *