مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بیست و هفتمین جلسه هیئت‌رئیسه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

بیست و هفتمین جلسه هیئت‌رئیسه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور رئیس، معاونان و روسای بیمارستان‌های این مرکز برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، بیست و هفتمین جلسه هیئت‌رئیسه مجتمع، دوشنبه ۱۲ آبان ماه ۹۹ در دفتر ریاست مجتمع برگزار شد.
در این جلسه، دکتر علی جعفریان و دکتر محمدرضا صالحی مسئول دپارتمان گردشگری سلامت مجتمع گزارشی تفصیلی از راه‌اندازی و مدیریت دپارتمان گردشگری سلامت مجتمع را ارائه کردند که موردبحث و بررسی اعضای هیئت‌رئیسه قرار گرفت و مقرر شد برای تسهیل در پذیرش بیماران خارجی در گروه‌های مختلف درمانی جلسات روند کار کارگروه گردشگری سلامت درمجتمع به‌صورت منظم برگزار شود و مدیریت پذیرش، ترخیص و فرآیند انجام کار آن‌ها به‌طور کاملاً شفاف مشخص باشد.
سپس در خصوص چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی همراهان بیماران و همچنین اخذ مجوز سلامت از پزشک درمانگاه برای ورود همراهان بیماران مبتلابه کرونا به بیمارستان تصمیم‌گیری جدیدی اتخاذ شد؛ و این همراهان با اخذ گواهی سلامت باید کلیه پروتکل‌های کامل بهداشتی را رعایت کنند و با نظارت کادر درمانی همراه بیمار خود باشند.
توضیح اینکه جلسات هیئت‌رئیسه مجتمع به‌صورت هفتگی در دفتر ریاست تشکیل می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *