مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

اطلاعیه :تسهیلات مرابحه ۱ و ۲ میلیارد ریالی ویژه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی تهران

در راستای توسعه تسهیلات رفاهی همکاران محترم با توجه به تفاهم‌ انجام شده با بانک صادرات، تسهیلات مرابحه ۱ و ۲ میلیارد ریالی ویژه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی تهران به لیست وام های قبلی افزوده شد ، شرایط اعطای این تسهیلات در قالب جدول  پیوست می‌باشد.

 این تسهیلات در سامانه جامع رفاهی دانشگاه و در بخش وام سهمیه‌های مرحله چهارم سال۹۹ قابل مشاهده است و همکاران محترم متقاضی، پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعطای این تسهیلات که در سایت اداره رفاه و تعاون دانشگاه نیز اطلاع‌رسانی شده است و با در نظر گرفتن خالص حقوق دریافتی خود، در صورتی که واجد شرایط دریافت این تسهیلات می‌باشند، می توانند نسبت به رزرو اقدام نمایند.

همچنین همکارانی که طی بخشنامه قبلی وامی را در مرحله چهارم سال جاری رزرو نموده اند نیز می‌توانند از طریق منوی “اقدامات رزرو وام- رزروهای انجام شده” رزروهای خود را حذف و یا اضافه نمایند.

شایان ذکر است پرسنل نوع استخدام ضریب K، امکان رزرو تسهیلاتی را دارند که مدت بازپرداخت اقساط آن تسهیلات، کمتر از مدت تعهد خدمت ایشان باشد.

مهلت ثبت‌نام و رزرو تا روز دوشنبه ۲۱ مهرماه می‌باشد. پس از این تاریخ، قرعه‌کشی انجام و نتایج آن از طریق سامانه رفاهی و ارسال پیامک به برندگان اعلام خواهد‌ شد

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *