مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

هفتمین جلسه کمیته بهداشت محیط درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

در هفتمین جلسه کمیته بهداشت محیط مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گزارشی از اقدامات در حال اجرا و در دست اقدام جهت آموزش به گروه های مختلف از جمله خدمات، کمک بهیار،پرستاری ،پزشکی و… ارائه و موردبحث و بررسی قرار گرفت.گالری عکس

به گزارش روابط عمومی علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، هفتمین جلسه کمیته بهداشت محیط دو‌شنبه ۱۴مهرماه ۹۹ در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در ابتدای جلسه به پیگیری مصوبات جلسه گذشته پرداخته شد.
سپس گزارشی از اقدامات در حال اجرا و در دست اقدام جهت آموزش به گروه های مختلف از جمله خدمات، کمک بهیار ؛پرستاری ،پزشکی و همچنین سایر اقداماتی که در زمینه ی آموزش های بهداشتی قابل انجام است ارائه گردید.
در پایان گزارشی از  کالیبراسیون دستگاه های بی خطرساز زباله و وضعیت بهداشت، نظافت و تفکیک پسماند مجتمع را ارائه و موردبحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.
توضیح اینکه این کمیته با حضور معصومی معاون پشتیبانی، قائمی سوپروایزر بالینی و جانشین مدیر پرستاری در کمیته، دکتر آهنگر رئیس امور عمومی بخش اورژانس، مهندس کریمی مسئول واحد بهداشت حرفه‌ای، مولایی مسئول خدمات و مهندس رباط میلی مسئول واحد بهداشت محیط و دبیر کمیته و سایر اعضاء برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *