مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دکتر صادق نیت در جلسه مشتر ک باشهردار ناحیه  ۲ منطقه ۶ تهران  عنوان کرد : ظرفیت های برق و گاز مجتمع بیمارستانی امام خمینی  (ره) بعد از ۳۰ سال افزایش می یابد

🔺چهارشنبه ۹ مهرماه  ۹۹  مهندس رضا شیرزاد شهردار ناحیه  ۲ منطقه ۶  در دفتر ریاست مجتمع با دکتر صادق نیت  دیدار و گفتگو کردند .

🔺در این جلسه در خصوص پروژه عمرانی افزایش ظرفیت های برق و گاز مجتمع که در اطراف و داخل مجتمع در حال اجرا است  بحث و گفتگو شد و چالش های پیش رو مورد باز بینی قرار گرفت و همچنین چگونگی بهبود فضای سبز ، پیشرفت پروژه ساخت و فعال‌سازی آب نمای اصلی مجتمع از دیگر مباحث این نشست بود .

🔺مهندس شیرزاد  پس از بازدید از  محوطه مجتمع و پروژه‌های در حال ساخت، بر لزوم اهتمام تمامی واحدهای ذیربط برای تسریع در تکمیل پروژه افزایش ظرفیت های برق و گاز مجتمع  ، زیباسازی و بهسازی  فضای سبز و  گسترش همکاری‌های فی‌مابین تاکید کرد.

🔺در این دیدار دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معصومی معاون پشتیبانی مجتمع، مهندس قدیم خانی مسئول دفتر فنی، دکتر اعتمادیان مدیرعامل موسسه محب سلامت مهدی مرادی دلیر مشاور اجرایی ریاست حضور داشتند.

توضیح اینکه کنده کاری های ایجاد شده در سطح مجتمع و اطراف آن(خیابان باقر خان ) به علت  افزایش ظرفیت های انرژی(برق و گاز) و صرفه جویی در میزان سوخت مصرفی در مجتمع است  که بعد از ۳۰سال در حال بهینه  شدن است.

مشاهده گالری عکس:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *