مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

مراسم تقدیر از داوطلبین و گروههای جهادی در بحران کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برگزار شد

مراسم تقدیر از داوطلبین و گروههای جهادی در بحران کرونا سه شنبه ۴ شهریورماه ۹۹در تالار امام مجتمع برگزار شد.گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مراسم تقدیر از داوطلبین و گروههای جهادی در بحران کرونا سه شنبه ۴ شهریورماه ۹۹در تالار امام مجتمع برگزار شد.
در این مراسم از خدمات داوطلبانه گروه‌های جهادی که در بحران کرونا به کمک و یاری کادر درمان مجتمع آمده بودند تقدیر و تشکر شد.
در این مراسم دکتر صادق نیت با برشمردن خدمات گروه جهادی از خدمات این گروه تقدیر و تشکر کرد وگفت: امیدوار بودیم که در موج سوم نیز این گروه در کنار کادر درمان بتوانند خدمات قابل توجهی را به کارکنان و بیماران مجتمع بیمارستان امام خمینی ارائه دهند.
توضیح اینکه گروه‌های جهادی نرجس خاتون از ابتدای بحران کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) حضور داشته و خدمات غیر درمانی شایانی را به بیماران کرونایی و همچنین کادر درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی ارائه داده‌اند.
در این مراسم دکتر وسکویی مشاور رئیس در امور بانوان، حاج آقا قریشی نماینده مقام معظرهبری دردانشگاه ، رنجبران مدیر پرستاری دانشگاه، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ،دکتر دهقان معاون درمان ، معصومی معاون پشتیبانی و جمعی از مسئولین و کارکنان مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) حضور داشتند.
در پایان مراسم از خدمات و اقدامات گروه جهادی تقدیر و تشکر شد و به تعدادی از این عزیزان لوح تقدیر اهدا شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *