مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید مدیریتی ایمنی از بخش روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

در بازدید مدیریتی از بخش روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد، بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم مدیریت ایمنی مجتمع، دوشنبه ۲۷ مردادماه ۹۹ از بخش روان تنی مجتمع بازدید کرد.
در ابتدای این بازدید، کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقای ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس سرپرستار بخش روان تنی در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد، توضیحاتی ارائه داد.
در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.
توضیح اینکه در این بازدید دکتر اورندی مدیر نظارت بر درمان، دکتر شرفی جانشین رئیس بخش، شهبازی مدیر خدمات پشتیبانی، حمیدی فر مسئول اعتباربخشی امور پرستاری، مقدم مسئول امور تاسیساتی، قاهان سوپروایزر کنترل عفونت، دسترنج کارشناس ایمنی مجتمع و سایر اعضا حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *