مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دکتر دهقان معاون درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی روند درمان دکتر گتمیری را تشریح کرد

دکتر سیدعلی دهقان منشادی معاون درمان این مجتمع در گفتگو با روابط عمومی این مجتمع ضمن تشریح اقدامات تیم مراقبت و درمان دکتر گتمیری گفت: با تلاش شبانه روزی تیم مراقبتی استاد گتمیری، برنامه های درمانی با دقت و جدیت در حال اجرا و پی گیری می باشد.

وی افزود: یکشنبه ۲۶ مرداد جلسه ویژه ای در محل دفتر معاونت درمان با حضور تیم درمان و گروهی از اساتید مشاور برگزار شد و وضعیت استاد به شکل جامع از ابتدا مرور شد و تصمیمات مقتضی جهت ادامه مسیر درمانی اتخاذ شد. آقای دکتر ابطحی، آقای دکتر بیگ محمدی، آقای دکتر میرزازاده، آقای دکتر قناعتی، آقای دکتر رفیعیان، آقای دکتر صالحی، آقای دکتر نجفی، خانم دکتر رحیمی از اعضای هیئت علمی حاضر در این نشست بودند.
دکتر دهقان شرایط بالینی دکتر گتمیری را در حال حاضر پایدار دانست و گفت: از آغازین ساعات بستری شدن استاد، تیم درمان ایشان با استفاده از تمام ظرفیت های بیمارستان پیگیر امورات درمان ایشان بوده و هستند و هر آنچه که در طول این مسیر لازم بوده فراهم شده و انشاءالله این روند تا بهبودی کامل این استاد عزیز و گرانقدر دانشگاه استمرار خواهد داشت.
معاون درمان مجتمع در پایان از تلاش های اساتید مشاور، اعضای هیئت علمی، دستیاران تخصصی و فوق تخصصی، کادر پرستاری و سایر اعضای تیم مراقبتی استاد گتمیری قدردانی کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *