مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

رونمایی از نرم‌افزار احراز هویت مادران با حضور وزیر دادگستری و استاندار تهران

دکتر سید فرشاد علامه، معاون درمان دانشگاه از ملی شدن نرم‌افزار احراز هویت مادران که ایده و طراحی آن در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) شکل گرفت و اجرا شد خبر داد.

دکتر سید فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه، از ملی شدن نرم‌افزار احراز هویت مادران که ایده و طراحی آن در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) شکل گرفت و اجرا شد خبر داد و افزود: در جلسه‌ای که سه‌شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ با حضور سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری، دکتر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران و ثریا شارقی مدیرکل امور بانوان استانداری در محل وزارت دادگستری انجام شد قرار شد این نرم‌افزار در تمامی بیمارستان‌های دارای تخصص زنان و زایمان در سطح کشور اجرایی شود.

وی در ادامه افزود: نرم‌افزار احراز هویت مادران باهدف جلوگیری از جابه‌جایی نوزادان در بیمارستان‌ها، از حدود سه سال پیش در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به‌صورت چهره‌نگاری، ثبت اطلاعات و اثرانگشت مادر و نوزاد طراحی و راه‌اندازی شد. درنهایت با توجه به استقبال اداره امور بانوان استانداری تهران، این نرم‌افزار از سوی معاونت درمان دانشگاه به استانداری و وزارت دادگستری ارائه و طی مراسمی برای بهره‌برداری در کل کشور رونمایی شد.

در این مراسم همچنین، سید علیرضا آوایی و دکتر انوشیروان محسنی بندپی از تلاش‌های معاون درمان دانشگاه و رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در به ثمر رساندن این طرح ملی قدردانی کردند.

2 دیدگاه برای “رونمایی از نرم‌افزار احراز هویت مادران با حضور وزیر دادگستری و استاندار تهران”

 1. با عرض سلام وادب
  ضمن تبریک این موفقیت به ریاست ومدیره محترم بیمارستان انتظار می رفت ازکار شناس مامایی که پیشنهاد دهنده این طرح ومجری ان با زحمات فراوان بدون هیچ گونه پاداشتی در بیمارستان بود وهم اکنون بازنشسته است یاد می شد
  با تشکر

 2. با سلام و عرض ادب
  این سامانه با تلاش اداره کل ثبت احوال استان تهران و پیگیری های مجدانه این اداره کل و تلاش خستگی ناپذیر جناب آقای بیگ محمدی به ثمر رسید، متأسفانه در خبر درج شده هیچ اشاره ای به زحمات ثبت احوال نشده است، اگرچه هدف از پیگیری های مستمر ایشان (جناب آقای بیگ محمدی) خدمت به جامعه و شهروندان و تلاش در جهت کاستن از مسئولیت های قانونی کادر زایمانِ بیمارستان ها بود. بهر حال از اینکه این سامانه به نتیجه رسید خوشحالم و برایتان آرزوی سلامتی و صحت دارم.
  داود کاظمی
  رئیس اداره حقوقی ثبت احوال استان تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *