مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پاسخ رئیس مجتمع بیمارستانی امام (ره) به آتش‌نشانی:پوشش ضدحریق در ساختمان جدید بیمارستان امام/ استقبال از بازدید کارشناسان ایمنی

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) درباره وضعیت ایمنی پروژه ۱۰۰۰ تختخوابی که در این بیمارستان در حال ساخت است و گفته شده برخی تاییدیه‌های آتش نشانی را ندارد، توضیح داد.

دکتر خسرو صادق نیت در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت ایمنی ساختمان جدید ۱۰۰۰ تختخوابی که در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در حال ساخت است، گفت: ساخت و ساز ساختمان‌های بیمارستانی بر اساس پروتکل‌های استاندارد شده پیش می‌روند؛ به طوری که در مراحل مختلف ساخت و حتی در مرحله راه اندازی، بازرسی ها و کنترل‌ها به صورت مستمر انجام می‌شود.

وی افزود: از ابتدای ساخت این پروژه، یعنی  از زمانیکه این پروژه در مرحله ساخت اسکلت بود، با راهنمایی کارشناسان بر روی کل اسکلت ساختمان، بهترین پوشش ضد حریق زده شده و در مراحل مختلف با راهنمایی‌های انجام شده، مباحث مختلف ایمنی از جمله ملاحظات مربوط به آتش نشانی مورد توجه قرار گرفته و همچنان مورد توجه خواهد بود. در تمامی مراحل نیز از راهنمایی و بازدید متخصصین ایمنی از جمله کارشناسان آتش نشانی استقبال کرده و خواهیم کرد.

صادق نیت همچنین اظهار کرد: مسلما قبل از راه‌اندازی ساختمان باید تمام استانداردهای ایمنی اعم از آتش نشانی و… مورد تایید قرار گیرند.

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ه)، درباره زمان پایان ساخت و ساز پروژه، گفت: این پروژه به همت و با حمایت‌های مستمر وزیر بهداشت و معاونین وزارت بهداشت و همچنین همراهی ارگان‌های ذیربط به ویژه استانداری، شهرداری، ادارات آب، برق، گاز، مخابرات و … به سرعت در حال پیشرفت بوده و مراحل پایانی را طی می کند.

وی گفت: با توجه به پشتیبانی‌ها و حمایت‌های ارزشمند تمامی دستگاه‌ها برای اتمام هر چه سریع‌تر این پروژه عظیم و شروع ارائه خدمت به مردم کشورمان،   امیدواریم امسال بتوانیم شاهد راه اندازی این پروژه ۱۰۰۰ تخت خوابی باشیم.

لینک خبرایسنا

https://www.isna.ir/news/99041813339/

ابهام در وضعیت ایمنی ساختمان جدید در مجتمع بیمارستان امام خمینی

https://www.isna.ir/news/99041612129/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *