مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید رئیس دانشگاه از پروژه پارکینگ مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

رئیس دانشگاه، با حضور در مجتمع بیمارستانی امام خمینی، از پروژه پارکینگ این مجتمع بازدید و پس از بررسی مسائل پیش روی آن، تأکید کرد، امکان استفاده از پارکینگ، تا دو ماه دیگر فراهم شود.

گالری عکس

دکتر کریمی و هیئت همراه، یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹ به پارکینگ درحال ساخت بیمارستان امام رفتند. این پارکینگ با مساحت بیش از ۳۰ هزار مترمربع، ظرفیت  پارک هزار دستگاه خودرو را دارد.

در نشستی که پس از بازدید تشکیل شد، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی و دکتر اعتمادیان مدیرعامل موسسه محب سلامت مهدی و دیگر اعضای هیئت‌مدیره در زمینه پیشرفت پروژه توضیحاتی را ارائه کردند.

ضرورت توجه به نیروی انسانی در ساخت‌وسازهای بیمارستانی

پس از طرح مسائل پیش روی این پروژه، دکتر کریمی رئیس دانشگاه، بابیان اینکه پیش‌ازاین، پارکینگ درحد گودالی بود که خطرات ناشی از آن ایجاد نگرانی می‌کرد افزود: در کنار ساخت مهدی کلینیک و انستیتو کانسر، پارکینگ نیز  در این مجموعه در اولویت اصلی قرار دارد. اشکال ساخت‌وساز در بیمارستان‌ها این است که فکری برای نیروی انسانی و مسائل رفت‌وآمد آنان و… نمی‌شود.

تأکید بازگشت بیمارستان‌ها به اسلوب و ساختار بانشاط

دکتر کریمی بابیان اینکه بیمارستان‌های دانشگاه باید به اسلوب و ساختار بانشاط اصلی خود بازگردند افزود: بیمارستانی امام خمینی و شریعتی و… سال‌ها پیش، براساس طراحی بیمارستانی ساخته‌شده‌اند و ما در طول این سال‌ها، با ساخت‌وسازهای بی‌رویه، این فضاها را خراب کرده‌ایم.

ساخت پارکینگ اولویت اصلی بیمارستان

وی افزود: متناسب با ساخت‌وسازهای که در طول این سال‌ها صورت گرفته، باید برای مجتمع بیمارستان امام خمینی، پارکینگی با ظرفیت ۴ هزار پارک خودرو را پیش‌بینی می‌کردند. بنابراین اولویت اصلی ما درحال حاضر ساخت پارکینگ است و این رویکردی است که دکتر صادق نیت از همان ابتدای مسئولیت خود در بیمارستان امام آن را پیگیری کردند.

تکمیل پروژه پارکینگ با مدیریت چابک

دکتر کریمی بابیان اینکه ما در کنار مدیریت چابک کووید ۱۹،  باید مسائل داخل دانشگاه و بیمارستان را حل کنیم افزود: امیدوارم دکتر اعتمادیان باهمتی که دارند هرچه سریع‌تر مراحل ساخت این پارکینگ را تکمیل کنند.

رئیس دانشگاه با تأکید بر حمایت دانشگاه از پروژه پارکینگ، خطاب به دکتر صادق نیت گفت: دو ماه فرصت دارید امکان ورود خودرو به پارکینگ را فراهم کنید.

برنامه‌ریزی آینده برای فازهای بعدی پروژه

دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه، نیز با اشاره به نتیجه این جلسه گفت:  با کمک و مساعدت‌های دانشگاه، فاز دوم عملیات اجرایی، پارکینگ آغاز می‌شود و تلاش همه دوستان این است که این پروژه هرچه سریع‌تر آماده پذیرش خودروهای پارک شده در محوطه بیمارستان امام خمینی باشد.

وی افزود: در فازهای بعدی، برنامه‌های متعددی در دستور کار قرارگرفته است که پس از بهره‌برداری پارکینگ در مورد آن‌ها تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *