مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید معاون کل  وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

دکتر حریرچی معاون کل  وزارت بهداشت از اورژانس، بخش های بستری وICU اختصاصی بیماران کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)بازدید کرد.
گالری عکس

فیلم

دکتر ایرج حریرچی و هیات همراه  روز شنبه ۱۴ تیر ماه ۹۹ از اورژانس اختصاصی، بخش بستری و ICU اختصاصی بیماران کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره )بازدید کردو از نزدیک در جریان چگونگی مدیریت این بیماران و همچنین روند درمان آنها قرار گرفت .

در این بازدید دکتر صادق نیت رییس مجتمع، دکتر دهقان معاون درمان مجتمع، دکتر افضلی مقدم رییس اورژانس ، آقای معصومی معاون پشتیبانی ، آریاملو مترون مجتمع  و اقای رضا نژاد رییس حراست مجتمع ایشان را همراهی میکردند.

مجتمع بیمارستانی امام خمینی جهت بیماران  کرونا اورژانس جداگانه‌ای طراحی کرده و بیماران  قبل از ورود به اورژانس اصلی مجتمع، در این اورژانس تعیین تکلیف می‌شوند و در صورت  تشخیص ابتلا به کرونا در بخش جداگانه و مجزا خدمات درمانی می گیرند . اگر بیماری به خدمات ICU احتیاج داشته باشد، به ICU جداگانه‌ای که برای این بیماران در نظر گرفته منتقل و خدمات مراقبت های ویژه دریافت می کند .

سایر بیماران بستری در مجتمع، بدون اینکه تداخلی در امر درمان داشته باشند در بخش های دیگر از خدمات درمانی جهت بیماری خود بهرمند می شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *