مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

مارش نوازی ارتش برای خدمت به بیش از ۲۵ هزار بیمار مشکوک به کرونا

در پی همه گیری ویروس کرونا و تلاش و جانفشانی مدافعان سلامت در این ایام، فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاونین و جمعی از پرسنل، با حضور در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) خدمت رسانی این مجتمع به بیش از ۲۵ هزار بیمار مشکوک به کرونا در طول ۴ ماه را ارج نهادند.

گالری عکس ۱
گالری عکس ۲

امیر سرتیپ محمدرضا حسینی، روز دوشنبه ۲ تیرماه ۱۳۹۹ ضمن تقدیر و آرزوی سلامتی برای کادر درمانی مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران، به منظور قدردانی از ۱۱۰ شهید کادر درمان و جامعه پزشکی که صادقانه در سنگر مبارزه با ویروس کرونا جان فشانی کردند، تا کنون اقدام به مارش نوازی در سیزده بیمارستان کشور کردند.

وی ضمن قدردانی از رییس و هیات رئیسه بیمارستان امام خمینی (ره) افزود: پزشکان، پرستاران و کادر درمان بیمارستان همواره در ایام همه گیری بیماری کرونا، در جهادی بزرگ، جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و از نفس افتادند تا بیماران را به سلامت به آغوش خانواده باز گردانند.

فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را خادم ملت بزرگ ایران دانست و برای ۳ هزار جانباز کادر درمانی از خداوند متعال طلب عافیت کرد.

امیر سرتیپ حسینی، با قرائت پیام امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، از انتخاب شعار “مدافعان وطن، یاوران سلامت” در ۲۹ فروردین امسال، همزمان با روز ارتش خبر داد و آن را دستمایه ای برای قدردانی از زحمات مدافعان سلامت دانست.

وی اجرای رزم نوازی و گروه کر ارتش را نماد قدردانی از مدافعان سلامت در خط مقدم خواند و تصریح کرد: ما ارتشیان به گونه ای تربیت شده ایم که ماموریت های محوله را با دقت، سرعت و عشق به انجام برسانیم و این در حالیست که عشق این ماموریت با لذت نیز آمیخته شده است.

امیر سرتیپ حسینی، افزود: شرایط سخت کادر درمانی در دوران کرونا و استفاده از گان و البسه خاص، تحمل فشارهای روحی، دوری از خانواده، شب بیداری ها و فشارهای جسمانی، تنها مخصوص سپید پوشان کادر درمانی است که به درستی برای این منظور تربیت شده اند. ما در ارتش به وجود شما افتخار می کنیم.

وی ارتش را سد پولادینی در برابر دشمن و برادری مهربان برای ملت دانست و گفت: ما تربیت شده ایم تا جان خود را فدای ملت کنیم.

فرمانده دژبان ارتش، این مراسم را برگ زرینی از افتخارات در کارنامه ارتش دانست و از خداوند برای کادر درمان بیمارستان طلب عافیت و عاقبت به خیری کرد.

در ادامه دکتر خسرو صادق نیت، رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) حضور ارتش در بیمارستان به منظور قدردانی از تلاش ۴ ماهه کادر درمان را ارج نهاد و گفت: این برنامه ارزشمند، قوت قلبی برای همکاران ما در کادر درمان است.

وی، مجمتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) را بزرگ ترین بیمارستان کشور با بیش از هزارو ۵۰۰ تخت فعال خواند و یادآور شد: در طول ۴ ماه گذشته، این بیمارستان، پاسخگوی بیش از ۲۵ هزار مراجعه کننده مشکوک به بیماری کرونا بوده است. این در حالی است که بسیاری از کشورها با امکانات پیشرفته، در خدمت رسانی ناتوان بودند.

دکتر صادق نیت، از ارتش جمهوری اسلامی ایران برای توسعه امنیت و آرامش کشور قدردانی کرد و گفت: در شرایط کنونی، کادر درمان و مدافعان سلامت در خط مقدم پیشگیری، درمان و مبارزه با بیماری کرونا قرار داشتند و همچون ارتش برای حفظ آرامش و سلامت جامعه تلاش کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *