مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید مدیرکل بین‌الملل وزارت صحت عامه افغانستان و هیئت همراه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

دکتر مجروح مدیرکل بین‌الملل وزارت صحت عامه افغانستان و هیئت همراه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کردند و از نزدیک در جریان پذیرش، درمان و مدیریت بیماران کرو نایی در این مرکز قرار گرفتند.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دوشنبه ۲ تیرماه ۹۹ دکتر مجروح مدیرکل بین‌الملل وزارت صحت عامه افغانستان و هیئت همراه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کردند و از نزدیک در جریان پذیرش، درمان و مدیریت بیماران کرو نایی در این مرکز قرار گرفتند.

دکتر صادق نیت رئیس مجتمع و دکتر دهقان منشادی معاون درمان، معصومی معاون پشتیبانی، رضانژاد رئیس حراست و مرادی دلیر مشاور اجرایی ریاست در این بازدید حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید جلسه‌ای در اتاق ریاست مجتمع برگزار شد که در این جلسه دکتر صادق نیت، رئیس مجتمع گفت:مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) یک بیمارستان مهم و مرجع است و افراد مختلفی از اقصی نقاط کشور که نیاز به خدمات پزشکی سطح بالا و ویژه‌ای دارند به این مجتمع مراجعه می‌کنند.

سپس گزارشی از نحوه رسیدگی به بیماران کرونایی و روند درمان این بیماران درمجتمع را ارائه کرد.

در پایان این جلسه بازدیدی از قسمت‌های تریاژ بیماران تنفسی، درمانگاه بیماران تنفسی و همچنین بخش توراکس و icu توراکس انجام گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *