مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

عملکرد واحد بهداشت محیط مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در مواجهه با بیماری کرونا

واحد بهداشت محیط مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در کنار سایر کارکنان این مرکز، تمام تلاش خود را به‌منظور انجام به‌موقع وظایف در مواجهه با بحران شیوع بیماری کرونا به کاربرد.

مشاهده فیلم

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، از مهم‌ترین اقدامات این واحد می‌توان به تدوین پروتکل‌های موردنیاز بهداشتی بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و ارسال آن به مسئولین، بازدیدهای مستمر از بخش‌ها و آموزش دستورالعمل‌های بهداشتی و همچنین برگزاری جلسات آموزشی با حفظ استانداردهای حفاظت فردی برای کارکنان آشپزخانه و نظارت مستمر بر وضعیت بهداشت فردی آن‌ها و رعایت بهداشت محیط آشپزخانه اشاره کرد.
ارائه آموزش‌های لازم به روش‌های مختلف برای حفاظت فردی کارکنان، تدوین برنامه‌های گندزدایی برای نقاط و بخش‌های مرتبط با کرونا ازجمله نظارت مستمر بر گندزدایی و شستشوی آمبولانس‌ها، مدیریت پسماندهای عفونی، نظارت بر عملکرد تصفیه‌خانه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در انتقال اجساد بیماران مبتلابه کرونا از دیگر اقدامات این واحد در جهت مدیریت و کنترل شیوع این بیماری بود.

1 دیدگاه برای “عملکرد واحد بهداشت محیط مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در مواجهه با بیماری کرونا”

  1. سرویس های بهداشتی مجتمع نزدیک مسجد و هم چنین فروشگاههای سوپرمارکت مستقر در اضلاع مختلف محیط بیمارستان هم چنین در تاکسی تلفنی های در مجتمع بهایی کجه بهداشت محیط و بهداشت عمومی رعایت نمی شود.اکثر پرسنل خدمات و کلیه کادر درمان حتی دست خود را بده خوبی و به درستی نمی شویند.بهداشت دست و شستشوی دست با آب فراوان حلقه فراموش شده است‌.مردم و ارباب رجوع و کادر هم فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *