مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

تقدیر از ماماهای تلاشگر در عرصه مبارزه با کرونا باحضور دکتر فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه و دکتر خسرو صادق نیت رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

در مراسم جشن روز ماما که با حضور دکتر سید فرشاد علامه در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برگزار شد، از ماماهای تلاشگر در عرصه مبارزه با کرونا تقدیر به عمل آمد.گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، در مراسم جشن روز ماما که سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۹ در سالن شورای بیمارستان ولیعصر (عج) برگزار شد، دکتر سید فرشاد علامه، معاون درمان دانشگاه با اشاره به اهمیت این مرکز به‌عنوان سانتر مادران پرخطر، ارائه خدمت به بیماران غیر کرونایی به‌موازات بحران کرونا را با توجه به تأکیدات رئیس دانشگاه امری ضروری خواند.
در ادامه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، با تشکر از زحمات گروه مامایی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) طی یک سال گذشته و به‌ویژه درزمینه بحران کرونا خطاب به آن‌ها گفت: تلاش و زحمات شما برای حفظ سلامت مادران باردار و نوزادانشان، علی‌رغم نگرانی برای سلامتی خود و خانواده‌هایتان در ایام بحران کرونا قابل‌تقدیر است.
وی با اشاره به برگزاری جشن سالانه نوزاد نارس در این مرکز درمانی گفت: دیدن مراحل رشد این نوزادان خستگی را از چهره کادر درمانی می‌گیرد و در این میان اگر تلاش شما نبود، شاید این نوزادان زنده نمی‌ماندند و اکنون در میان ما نبودند.
دکتر صادق نیت با تأکید بر ضرورت ارتقای کیفیت خدمات مامایی در بیمارستان‌ها، خواستار کمک معاونت درمان در بهبود خدمات این حوزه شد و افزود: با راه‌اندازی ساختمان مهدی کلینیک بسیاری از محدودیت‌های فضای فیزیکی گروه زنان، زایمان و مامایی این مجتمع رفع خواهد شد.
توضیح این‌که در این مراسم که با حضور دکتر مصطفی امینی مدیر تعالی بالینی و امور بیمارستان‌ها ، سیمین رنجبران مدیر پرستاری دانشگاه، محمود معصومی معاون پشتیبانی مجتمع ، دکتر دهقان معاون درمان مجتمع ، خانم آریاملو مدیره پرستاری مجتمع و جمعی ازمدیران مجتمع برگزار شد، از تعداد ۲۳ تن از کارکنان مامایی نمونه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) که از فعالان و تلاشگران مبارزه با کووید ۱۹ بودند، با اعطای لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد. همچنین هدایایی از طرف مجتمع در تمامی بخش‌های مرتبط با مامایی توزیع شد.
اسامی تقدیر شدگان به این شرح است: عصمت نیکخواه، رضوان دارستانی فراهانی، طیبه مختاری، حورا جعفری، مهسا دادخواه، افسانه محمودی، عطیه جعفری، آتوسا طوفانی، سمیرا علیی، مروارید گوشیان، عطیه کرمی، فرنوش یونسی، لعیا حنینی، زینب عباس دوست، مریم شندری، مریم آرزومی، زهرا آریائی، فاطمه قلی خواه، ساجده صالحی، زهرا خزلی، نسرین شاه محمدیان، مهسا عبدالغفاری و عاطفه خلیل نژاد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *