مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پیام تبریک دکتر صادق نیت به مناسبت روز استاد

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، با ارسال پیامی روز تکریم مقام استاد را به همه معلمان، اساتید و اعضای هیات علمی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، در پیام تبریک به مناسبت روز استاد، برای همه معلمان و اساتید کشور به‌ویژه اساتید دلسوز و توانمند این مجتمع، آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.
در متن کامل پیام آمده است:

بی تردید اساتید واعضای گرانقدر هیئت علمی به عنوان بزرگترین سرمایه های مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، همگی از چهره های ماندگار علمی کشور به شمار رفته جایگاه ویژه ی این مجتمع در هشت دهه فعالیت، مرهون حضور این اساتید بزرگ و گرانقدر است، که عمر پربرکت خود را صرف خدمت به بیماران دردمند و آموزش نخبگان در زمینه های مختلف دانش پزشکی نموده و  به‌عنوان راهگشایان جاده علم و معرفت در این مسیر پرپیچ‌ وخم، فداکارانه از خود گذشته اند تا نسل آینده را به‌سوی دنیایی بهتر رهنمون سازند.
در این میان بحران جهانی ناشی از ویروس کووید ۱۹ نیز گذرگاهی سخت و دشوار را برای همه ملت‌ها به وجود آورد که اعضا هیات علمی این مجتمع در کنار دیگر اعضا کادر درمانی  در خط مقدم مبارزه با این بحران درخشیدند و روند تشخیص و درمان آنان به‌عنوان الگویی موفق در سطح کشور و جهان مطرح شد.
اساتید گرانقدر مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) با  هوشمندی و تدبیری کم نظیر در کنار ارائه ی مطلوب‌ترین خدمات درمانی، این معضل بزرگ را به بستری بی نظیر برای آموزش علم و عمل، تعهد و اخلاق، از خودگذشتگی و بیمار محوری تبدیل کردند.
اینجانب ضمن افتخار شاگردی و خدمت در کنار اساتید بزرگوار این مجتمع ، مراتب تبریک خود را به مناسبت روز گرامیداشت مقام استاد خدمت یکایک اعضای هیات علمی عرض نموده، برای تمامی آن ستارگان درخشان علم پزشکی آرزوی سلامت و توفیق روزافزون دارم.

دکتر خسرو صادق نیت
رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *