مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نشست هم‌اندیشی جامعه قرآنی درمجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد

جلسه همفکری درباره نحوه مشارکت جامعه قرآنی در شرایط کرونایی کشور با موضوع «جامعه قرآنی و فعالیت‌های قرآنی در شرایط مقابله با کرونا» در تالار امام برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، این جلسه به دعوت دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری سازمان دارالقرآن الکریم و مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت سه‌شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹ برگزار شد.
در ابتدای جلسه، سلیمی از حافظان بین‌المللی قرآن، ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و قدردانی از کادر پزشکی، پرستاران و مدافعان سلامت کشور، اظهار کرد: این جلسه در وهله اول برای قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر جامعه پزشکی کشور، کادر درمان و مدافعان سلامت تشکیل‌شده است.

سپس قاسم رضیعی قاری بین‌المللی با تلاوت‌ آیاتی چند از کلام‌الله مجید، ثواب این تلاوت را به مدافعان سلامت به‌ویژه کادر درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) اهدا کرد و پس‌ازآن کلیپی از گروه تواشیح محمد رسول‌الله (ص) که برای قدردانی از مدافعان سلامت کشور تهیه‌شده بود، پخش شد.

در ادامه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، به تشریح خدمات و تلاش‌های کادر پزشکی این مرکز در مبارزه با بیماری کرونا پرداخت.

در پایان‎ با حضور عباس سلیمی حافظ بین‌المللی قرآن، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اخوان صباغ رئیس سازمان دارالقرآن، سید محسن موسوی بلده از پیشکسوتان قرآنی و مجتبی ایزدی مدیر شبکه رادیویی قرآن، یک جلد کلام‌الله مجید به دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، حجت‌الاسلام قریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران و محمدحسین پور غریب، معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌پاس قدردانی از زحمات کادر پزشکی و درمان مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) اهدا شد.

در بخشی دیگر از این جلسه، از سوی سازمان دارالقرآن الکریم مجموعه‌ای شامل چهارکتاب تازه تألیف این سازمان و یک جلد قرآن مجید به حضار و همچنین پنج هزار ماسک تولیدی از سوی مؤسسات وابسته به سازمان دارالقرآن به کادر درمانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) اعطا شد.

توضیح این‌که این مراسم با حضور محمدمهدی بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، مهدی قره‌شیخلو، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، سید علی سرابی قائم‌مقام شورای عالی قرآن، محمدحسین حسنی سرپرست سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و جمعی از مدیران امور قرآنی، اساتید پیشکسوت، قاریان و حافظان بین‌المللی قرآن و اعضای هیئت‌امنای سازمان دارالقرآن برگزار شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *