مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

یکصدو چهلمین همایش سلامت و زندگی بصورت مجازی برگزار خواهد شد

دبیر همایش سلامت و زندگی از برگزاری یکصدو چهلمین همایش سلامت و زندگی بصورت مجازی در صفحه اینستاگرامی همایش سلامت و زندگی خبر داد.

دکتر توحید سیف برقی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ضمن اعلام برگزاری این همایش در صفحه اینستاگرامی همایش سلامت و زندگی که مشترکا زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران و اداره سلامت شهرداری تهران فعالیت می کند از همکاری نهاد های مختلف در این برنامه علمی آموزشی خبر داد.

دکتر توحید سیف برقی افزود: این همایش از هشت سال پیش بصورت مداوم و بی وقفه برگزار شده است و یکصدو چهلمین همایش سلامت و زندگی با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری آن در تالار ایوان شمس(تالار حرکت) بصورت مجازی در صفحه اینستاگرامی همایش سلامت و زندگی از ساعت ۱۵ لغایت ۲۲ روز پنجشنبه چهارم تیر ماه به مدت هفت ساعت با حضور اساتید و کارشناسان خبره در حوزه پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، ژنتیک، دامپزشکی، اپیدمیولوژی، روانشناسی و جامعه شناسی برگزار خواهد شد.

در این برنامه آموزشی مهدی مهدوی کیا مربی و بازیکن پیشکسوت تیمهای ملی به عنوان سفیر سلامت همایش در ارتباط زنده با مخاطبان همایش به گفتگو خواهد پرداخت.

توضیح اینکه مهدی مهدوی کیا در سال ۱۳۹۱ بعنوان اولین سفیر سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران در کنار علی دوستی مهر مربی پیشکسوت تیمهای پایه و نیز سعید مظفری زاده داور پیشکسوت، خدمات بسیاری در توسعه آموزش سلامت از طرق مختلف انجام داده اند که بارها مورد تحسین اساتید دانشگاهها قرار گرفته است.

در برنامه یکصدو چهلمین همایش سلامت و زندگی ایشان ۱۱ نکته بهداشتی جهت مبارزه با بیماری کرونا بیان خواهد کرد.

علاوه بر این حسین ماهینی بعنوان بازیکن در این برنامه اینستاگرامی بعنوان سفیر جدید سلامت معرفی خواهد شد. همچنین در این برنامه  مجازی تعدادی از هنرمندان و بازیگران در خصوص کرونا گفتگو خواهند کرد.

آدرس اینستاگرامی همایش سلامت و زندگی:

HAMAYESHSALAMATVAZENDEGI

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *