مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نوای دل‌انگیز «یا مهدی ادرکنی» در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) طنین انداز شد

با حضور پزشکان، پرستاران و بیماران، جشن میلاد امام زمان (عج) در بخش عفونی بیمارستان امام خمینی (ره)، با شکوه و سروری فراوان برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در این جشن کیک زیبایی با نقش «یا مهدی ادرکنی مدافعان سلامت» از سوی خیرین تهیه و توسط روابط عمومی دانشگاه ارسال شد.
نوای گرم حاج محمود اشتیاقی مسئول کانون مداحان دانشگاه نیز که با صدای یا مهدی ادرکنی در میان بخش‌ها و اتاق‌های بیماران پیچیده شده بود، باعث سرور و خرسندی همگان در این روز عزیز شد.
در این میان اشعاری خوانده شد و همه باهم می‌سرودند «آمد ز ره یاران حلال مشکل ما / تا مرز حق‌تعالی پر می‌کشد دل ما / یا بن الحسن مولا نابود کن کرونا»، «یا حضرت زهرا (س)/ عیدی بده بر ما»
در این مراسم، شعری برای مدافعان سلامت با مضمون «نداره کار شماها کم از شهادت/ مدافعان سلامت سرتان سلامت» سروده شد که باعث شد اشک در چشم تنی چند از پزشکان و پرستاران حلقه بزند و شادی همراه با اشک صحنه زیبایی را بیافریند.
در پایان بانشاط و سروری دل‌انگیز، کیک به دست کادر درمان بریده و توزیع شد. همچنین شاخه گل‌های زیبایی به آن‌ها اهدا شد تا نشانه‌ای از تشکر و سپاس همه همکاران دانشگاه و مردم عزیز از این خوبان خط مقدم مبارزه با کرونا باشد.
توضیح این‌که این جشن با همکاری مشترک روابط عمومی دانشگاه، معاونت فرهنگی دانشگاه و روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) ۲۱ فروردین ۹۹ هم‌زمان با روز نیمه شعبان برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *