مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

به همت مرکزتحقیقات روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)/طرح نیاز سنجی خدمات سلامت روان برای کادر درمان مواجه با کرونا اجرا می شود

دکتر احمدعلی نوربالا رییس  بخش روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، آغاز به کار طرح نیاز سنجی خدمات سلامت روان کادر درمان این مجتمع را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، دکتر نوربالا  با اعلام این خبر گفت: استادان بخش روان تنی پرسشنامه ای با هدف سنجش نیاز پزشکان، پرستاران و کارکنان خدمات درمانی مواجه با کرونا  راگردآوری کردند و بصورت آنلاین در دسترس قرار گرفته تا بوسیله آن ضمن ارزیابی نیاز کارکنان برای پاسخگویی به آنها برنامه ریزی شود.

این استاد روان تنی دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: پیش از این گروه روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، برنامه ای را با هدف پوشش نیاز کادر درمان مجتمع به خدمات مشاوره روان اعلام کرده بود که بر اساس آن اعضای هیئت علمی و دستیاران مقاطع تخصصی و فوق تخصصی رشته روان تنی، در دو نوبت صبح و عصر بصورت تلفنی خدمات مشاوره روان را ارائه می کردند و طرح نیازسنجی حاضر در ادامه این برنامه اجرا می شود.

پزشکان، پرستاران و کارکنان خدمات درمانی مواجه با همه گیری کرونا می توانند با مراجعه به  نشانی اینترنتی ذیل و پاسخگویی به چند سوال در این طرح مشارکت و از خدمات آن بهره مند شوند.

https://app.epoll.pro/2609650

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *