مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

به اشتراک گذاری تجربیات یک دقیقه ای درمان بیماران کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

معاون درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، از طرح به اشتراک گذاری تجربیات اعضای هیئت علمی این مجتمع در درمان بیماران covid-19 در قالب پادکست های یک دقیقه ای خبرداد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، دکتر سیدفرشاد علامه معاون درمان این مجتمع با اعلام این خبر گفت: این طرح که از روزهای آغازین شیوع کرونا ویروس جدید آغاز و با بهره‌گیری از تجربه‌های موفق موجود در کنترل بیماری‌های همه‌گیر طراحی شده است، به‌دنبال آن است که زمینه به اشتراک‌گذاری به‌هنگام درس‌آموخته‌‌ها، یافته‌ها و تجربه‌های مدیریتی و تخصصی کادر بهداشت و درمان به‌منظور تکرار تجربه‌های موفق در سایر مراکز و پیش‌گیری از تکرار خطاهای احتمالی در حین دوره بحران COVID-19 را فراهم آورد.

دکتر علامه افزود: در این طرح که با عنوان ۱ Minute COVID-19 و در بستر اپلیکیشن  TritApp  فعال شده است، متخصصان و مدیران فعال در حوزه مهار کرونا ویروس جدید،‌ یافته‌های خود را در چارچوب ویدئو، صوت (پادکست) یا متن به ساده‌ترین شکل ممکن به اشتراک می‌گذارند. این محتوا پس از بررسی و بازبینی اساتید صاحب تجربه مجتمع بیمارستانی امام‌ خمینی (ره)، در صورت تأیید در یک کانال عمومی در اختیار سایر متخصصان قرار خواهد گرفت.

وی دلیل استفاده از اپلیکیشن تریت آپ برای این طرح را، اختصاصی بودن این شبکه اجتماعی برای دانش آموختگان و شاغلین رشته های مختلف پزشکی و علوم مرتبط دانست.

علاقمندان جهت استفاده و یا تولید محتوا در این زمینه می توانند با نصب اپلیکیشنTritApp، و پیوستن به کانال ۱ Minute COVID-19 می توانند تجربیات خود در درمان بیماران را به اشتراک گذاشته و یا از محتوای بارگذاری شده بهره مند شوند.

از لینک زیر tritapp قابل دانلود است.
http://landing.tritapp.net/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *