مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

تماس تلفنی رییس مجلس با رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، روز شنبه دوم فروردین ۹۹،  طی  تماس تلفنی با رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در جریان اقدامات انجام گرفته در خصوص درمان بیماران مبتلا به کرونا در این مجتمع قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی، دکتر علی لاریجانی در این تماس از خدمات پزشکان، پرستاران و کارکنان  خدماتی و پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در خدمت رسانی بی وقفه به بیماران قدردانی کرد.
دکتر صادق نیت رییس مجتمع نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته در زمینه درمان بیماران، از رئیس مجلس خواست ظرفیت های نهاد هایی همچون رسانه ملی در راستای مدیریت علمی این بحران و اطلاع رسانی دقیق و مبتنی بر استانداردهای سازمان بهداشت جهانی در زمینه مراقبت از بیماران و همچنین حفظ سلامت کادر درمان، بیش از پیش فعال شود و از انعکاس نظرات غیر کارشناسی که امنیت روانی جامعه و کارکنان بیمارستان ها را به مخاطره می اندازد پرهیز شود.
وی همچنین با ابراز نگرانی از پیامدهای ناگوار عدم مراجعه سایر بیماران غیر کرونایی بخصوص بیماران دارای بیماری های مزمن و پر خطر ، بر لزوم اطلاع رسانی مطلوب به این بیماران تاکید کرد.
دکتر صادق نیت در این تماس تلفنی ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه مهدی کلینیک  از رئیس مجلس شورای اسلامی  جهت بازدید از پروژه توسعه بیمارستان (مهدی کلینیک) دعوت کرد ، که با استقبال ایشان روبرو شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *