مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پخش زنده ویدئوکنفرانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دراینستاگرام

اساتید گروه عفونی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در ویدئوکنفرانسی که در قالب لایواینستاگرام ارائه شد، به پرسش‌های بازدیدکنندگان با موضوع کرونا پاسخ دادند.
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در ویدئوکنفرانسی که به‌صورت لایواینستاگرام ارائه شد، اساتید گروه عفونی ضمن مروری بر بیماری کرونا، علائم و راه‌های پیشگیری و کنترل آن به پرسش‌های بازدیدکنندگان در این رابطه پاسخ دادند.
در این ویدئوکنفرانس که پیش از ظهر سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۹۸در سالن شورای ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد، دکتر عمادی، دکتر صالحی و دکتر دهقان منشادی از اساتید گروه عفونی این مجتمع شرکت داشتند.
توضیح این‌که، لایواینستاگرام یک ویژگی در استوری اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوهای زنده برای فالوورهای خود پخش کنند. این ویدیوها در زمان واقعی درحالی‌که به‌طور زنده در حال ضبط است، قابل‌مشاهده است.
با توجه به ابهامات و پرسش‌های متعدد آحاد جامعه در مورد بیماری کرونا و لزوم اطلاع‌رسانی متخصصین امر در این زمینه، برای نخستین بار ویدئوکنفرانسی با این موضوع با هماهنگی معاونت درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در لایواینستاگرام پخش شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *