مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برای اولین بار در کشور/ کلینیک مجازی مشاوره روان پزشکی و حمایت عاطفی کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) راه اندازی شد

دکتر نوربالا رئیس بخش روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) از آغاز به کار کلینیک مجازی مشاوره روان پزشکی و حمایت عاطفی کرونا در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، دکتر احمدعلی نوربالا با اعلام این خبر گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا و همه گیری بیماریCOVID-19، اضطراب، ترس و نگرانی در اکثر آحاد کشور شیوع قابل توجهی پیدا کرده است، به گونه ای که بیماران، خانواده آنان، افراد سالم و حتی کادر خدوم پزشکی و پیراپزشکی با آن درگیر شده اند.
تداوم این اضطراب به افت عملکرد ایمنی بدن انجامیده که می تواند زمینه  شدیدتر و زودتر ابتلا به این بیماری را فراهم کند، یا منجر به بروز و تشدید بیماری های جسمی بعنوان اختلال روان تنی افراد با زمینه قبلی یا تشدید اختلالات روانی در افراد آسیب پذیر را فراهم سازد.
دکتر نوربالا افزود: همکاران ما در بخش روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) با همکاری مدیریت فناوری اطلاعات و معاونت درمان این مجتمع، اقدام به راه اندازی کلینیک آنلاین کرده اند تا از این طریق مشاوره روان پزشکی به مراجعان و کادر درمان ارائه شود.
توضیح اینکه دستیاران تخصصی و فوق تخصصی رشته روان تنی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) مطابق برنامه تدوین شده در این کلینیک مجازی به ارائه خدمات مشاوره ای به بیماران مبتلا، یا سایر شهروندانی که در نتیجه شیوع این بیماری دچار اختلالات روانی مانند اضطراب و نگرانی شده اند می پردازند.
این کلینیک در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۱۷ در نشانی اینترنتی eclinic.ikht.ir در دسترس عموم قرار دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *