مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با مدیران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) درباره روند درمان بیماران کرونا برگزار شد

دکتر روحانی، رئیس جمهور در نشست ویدئو کنفرانس با مدیران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) گفت: مطمئنا مردم ایران قدردان تلاش‌ها و فداکاری‌های کادر بهداشت و درمان کشور هستند و دولت با همه توان در کنار کارکنان خدوم بخش بهداشت و درمان است.
مشاهده فیلم

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران، رئیس جمهور روز یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۸ در نشستی با رئیس، مدیران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) تهران که از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد، با توضیحات کارشناسی و فنی مسوولان این مجتمع درمانی در جریان چگونگی و روند ارائه خدمات درمانی به بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این مرکز قرار گرفت.
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی همچنین در گفت‌وگو با مسوولان بخش‌های مختلف بیمارستان امام خمینی(ره) از جمله متخصص کنترل عفونت بیمارستان، معاون درمان، معاون آموزش و پژوهش و معاون پشتیبانی بیمارستان و مدیر پرستاری این مرکز، در خصوص کمبودها و مشکلات پیش روی آنان در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم با آنان گفت‌وگو کرد.
دکتر روحانی با تقدیر از تلاش‌ها و فداکاری‌های پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) و سایر مراکز درمانی در سراسر کشور گفت: تلاش‌ها و خدمات خستگی‌ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادر درمانی کشور در این ایام بسیار ارزشمند است.
رئیس جمهور افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) جزو بیمارستان‌های حائز اهمیت و افتخارآفرین کشور است و در این ایام که مردم با مشکلاتی مواجه شده‌اند مسوولیت بزرگی را در ارائه خدمات درمانی به مردم بر عهده دارد.
دکتر روحانی اظهار داشت: مطمئنا مردم ایران قدردان تلاش‌ها و فداکاری‌های پرسنل بهداشت و درمان کشور در این مقطع حساس هستند.
رئیس جمهور با بیان اینکه آرامش نسبی که امروز در کشور علیرغم شیوع ویروس کرونا وجود دارد به خاطر اعتماد مردم به بخش درمان و بهداشت کشور است، گفت: اگر افتخارآفرینان کشور در بخش بهداشت و درمان اینطور به میدان نمی‌آمدند امروز شاهد اضطرابی چند برابری میان مردم بودیم.
دکتر روحانی تصریح کرد: امروز خوشبختانه یک آرامش نسبی در جامعه وجود دارد چرا که مردم می‌دانند اگر خدای ناکرده دچار این بیماری و ویروس شوند کادر درمانی و پزشکان و پرستاران فداکار در کنار آنها هستند.
رئیس جمهور تاکید کرد: دولت با همه توان و امکاناتی که در اختیار دارد برای تامین تجهیزات و امکانات و نیز حمایت و پشتیبانی از پرسنل خدوم بخش بهداشت و درمان انجام وظیفه می‌کند.
دکتر روحانی با اشاره به اینکه همه مردم باید به دور از حساسیت‌های بی دلیل ،  مراقبت‌های بهداشتی را انجام دهند، گفت: این خود مردم هستند که باید بیشتر به خودشان کمک کنند و در این راه مسوولان بخش بهداشت و درمان می‌بایست راه و مسیر را به مردم نشان دهند تا بتوانیم از این مقطع سخت عبور کنیم.
رئیس جمهور اظهار داشت: در برابر همه پزشکان، پرستاران، کارکنان و کادر خدوم بهداشت و درمان کشور تواضع دارم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *