مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نخستین ویدیو کنفرانس با موضوع کرونا درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

به‌منظور ارتقای آگاهی و پاسخگویی به سؤالات کارورزان، دستیاران و سایر ارائه‌کنندگان خدمات سلامت در مورد بیماران مشکوک یا مبتلابه بیماری کرونا، ویدیو کنفرانس “COVID19 همه آنچه که باید در مورد کرونا بدانیم” درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد. گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در نخستین ویدیو کنفرانس از مجموعه ویدیو کنفرانس‌های این مجتمع، در رابطه با همه‌گیری COVID-19 قریب به ۴۵۰ تن شرکت داشتند و به حدود پنجاه پرسش آن‌ها پاسخ داده شد.
در این ویدیو کنفرانس، دکتر نسیم خواجوی عضو هیات علمی گروه داخلی با مروری کلی بر بیماری کرونا، به بیان علائم و روش‌های تشخیص این بیماری پرداخت.
سپس دکتر علی دهقان منشادی عضو هیات علمی گروه بیماری‌های عفونی در رابطه با چگونگی حفاظت شخصی در برابر ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد.
پس از بیان مطالب دکتر صالحی عضو هیات علمی گروه بیماری‌های عفونی در مورد مراقبت‌های بیماران مبتلابه کرونا، شرکت‌کنندگان و اعضای پانل به پرسش و پاسخ در رابطه با موضوعات مطرح‌شده پرداختند.
در پایان این وبینار، دکتر فرشاد علامه معاون درمان مجتمع، ضمن ارائه گزارشی در مورد روند مدیریت همه‌گیری کرونا درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با اشاره به استقبال به‌عمل‌آمده از این ویدیو کنفرانس، از برگزاری وبینارهای دیگری با موضوع همه‌گیری کرونا در آینده نزدیک خبر داد.
توضیح این‌که ویدیو کنفرانس COVID19 همه آنچه که باید در مورد کرونا بدانیم، به همت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و با همکاری دانشکده مجازی و کمیته دانشجویی مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی تهران از ساعت ۱۵ تا ۱۷ شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ در سالن شورای ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *