مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

در راستای مدیریت و کنترل هرچه بهتر بیماری کرونا/ نهمین جلسه کمیته بحران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

در نهمین جلسه کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، موضوع جایابی بخش‌های مختلف این مجتمع برای بستری بیماران مبتلا به کرونا موردبحث و بررسی قرار گرفت.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در پی برگزاری سلسله جلسات کمیته بحران در سالن شورای ریاست مجتمع، نهمین جلسه این کمیته ۱۵ اسفند ۹۸ برگزار شد.
در این جلسه، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با اشاره به اختصاص تعداد بسیار زیادی از تخت‌های بستری به بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با توجه به حجم بار پذیرش بیماران بستری مبتلا به کرونا در مجتمع، بنا شده است فعلاً مراجعین مبتلا به این بیماری، به بیمارستان‌های حضرت رسول اکرم (ص) و فیروزگر ارجاع داده شوند. این در حالی است که بخش‌های مجتمع همچنان در حال پذیرش این بیماران هستند.
وی از آماده‌سازی سه‌طبقه بال شرقی بیمارستان امام خمینی (ره) برای بستری بیماران مبتلا به کرونا خبر داد و افزود: در آماده‌سازی این قسمت از بیمارستان، ورودی آن را از سایر ورودی‌های بیمارستان جدا و کاملاً ایزوله کردیم.
دکتر صادق نیت با اشاره به تغییر سیر شدت بیماری کرونا و بدحال بودن موارد بیشتری از بیماران بستری در مجتمع گفت: با توجه به این امر تصمیم بر آن شد تا از بخش‌های ICU مجتمع همچون ICU جنرال با پرستاران و نیروهای آموزش‌دیده استفاده کنیم.
وی مشکل جدی مجتمع در خدمت‌رسانی به بیماران بستری مبتلا به کرونا را مربوط به کمبود نیروهای خدماتی و کمک بهیار دانست و در ادامه به افزایش نیروهای داوطلب به همکاری و ضرورت مدیریت درست این نیروها اشاره کرد.
توضیح این‌که، جلسات کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونان و اعضای این کمیته، هرروز ساعت ۱۳ تا ۱۴ در سالن شورای ریاست برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *