مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

در راستای مدیریت و کنترل هرچه بهتر بیماری کرونا/ هشتمین جلسه کمیته بحران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

لزوم ثبت تجربیات حاصل از مدیریت بیماری کرونا در قالب مقالات علمی ازجمله موضوعاتی بود که در هشتمین جلسه کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به آن پرداخته شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در پی برگزاری سلسله جلسات کمیته بحران در سالن شورای ریاست مجتمع، هشتمین جلسه این کمیته ۱۴ اسفند ۹۸ برگزار شد.
در این جلسه، دکتر فرشاد علامه معاون درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در ارتباط با مبحث جایابی بخش‌های مختلف این مجتمع برای بستری بیماران مبتلا به کرونا و همچنین انجام هماهنگی‌های لازم برای حضور اساتید و مدیریت چینش دستیاران در این بخش‌ها، مطالبی را ارائه کرد و دیگر اعضای کمیته بحران به بحث و تبادل‌نظر در این خصوص پرداختند.
ترخیص در اسرع وقت بیماران بهبودیافته از بیماری کرونا با دستور پزشک، ثبت اطلاعات در سامانه کشوری مرکز پایش مراقبت‌های درمانی (MCMC) با دقت و نظارت بیشتر، تداوم خدمات جراحی ضروری با تائید روسای هر بخش، اطمینان بخشی به کادر درمان مرتبط با بیماران مبتلا به کرونا در مورد وجود تجهیزات حفاظت فردی، استفاده از نیروهای داوطلب خارج از بیمارستان در آخرین مرحله، کنترل و مدیریت مصرف بی‌رویه و کاذب ماسک در مجتمع و لزوم همکاری دستیاران همه گروه‌ها در کنترل بیماری کرونا از دیگر موضوعاتی بود که در مورد آن بحث، بررسی و نتیجه‌گیری شد.
توضیح این‌که جلسات کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونان و اعضای این کمیته، هرروز ساعت ۱۳ تا ۱۴ در سالن شورای ریاست برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *