مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

در راستای مدیریت و کنترل هرچه بهتر بیماری کرونا/ هفتمین جلسه کمیته بحران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

در هفتمین جلسه کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع با اشاره به استفاده درست و منطقی از وسایل حفاظت فردی در میان دستیاران و کادر درمان مجتمع، عملکرد گروه عفونی را در فرهنگ‌سازی و مدیریت کاربرد صحیح این وسایل رضایت‌بخش دانست.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در پی برگزاری سلسله جلسات کمیته بحران در سالن شورای ریاست مجتمع، هفتمین جلسه این کمیته ۱۳ اسفند ۹۸ برگزار شد.
در این جلسه، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع با ابراز رضایت از برنامه‌ریزی و اقدامات اساتید گروه عفونی بیمارستان در تأمین و مدیریت استفاده صحیح و بجا از وسایل حفاظت فردی گفت: خوشبختانه در مجتمع، محدودیتی برای استفاده درست از وسایل حفاظتی نداریم و در این مسیر درست، اگر مشکلی هم وجود دارد، آماده دریافت بازخورد و رفع اشکال هستیم.
استفاده از روان شناسان، روان‌پزشکان و نیروهای داوطلب برای حمایت روانی از اساتید، دستیاران و کارکنان مجتمع، کوتاه کردن شیفت‌های دستیاران و جذب همکاری تمامی گروه‌های درمانی برای ویزیت بیماران مبتلا به کرونا از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه موردبحث، بررسی و جمع‌بندی قرار گرفت.
توضیح این‌که جلسات کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونان و اعضای این کمیته، هرروز ساعت ۱۳ تا ۱۴ در سالن شورای ریاست برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *