مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نشست سه روزه تعالی چابک فرآیند مجتمع در ایستگاه آخر

برنامه سه روزه نشست تعالی چابک فرآیند انتقال بیمار از اورژانس به بخش های درمانی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) دوشنبه ۲۸ بهمن ماه به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، در روز پایانی این نشست که از ساعت ۸ تا ۱۶ روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه در محل تالار امام مجتمع برگزار شد، در نوبت صبح ایده های ارائه شده توسط اعضا دسته بندی شد و در ادامه برنامه های عملیاتی اصلاح تدوین و برای هر اقدام زمان و مسئول پیگیری تعیین شد.
در نوبت عصر نیز با حضور رئیس و مدیران عالی رتبه مجتمع، ضمن ارائه گزارشی از روند سه روزه فعالیت کارگاه، برنامه های عملیاتی مرور و سپس مصوبات اجرایی به امضای مسئولان حاضر رسید. همچنین هر یک از مدیران ارشد به ارائه نظرات خود در زمینه کارگاه و راهکارهای مطرح شده پرداختند. دکتر صادق نیت رئیس مجتمع نیز با اهدا لوح تقدیر از اعضای ثابت تیم بهبود قدردانی کرد. ایشان در سخنانی روند کارگاه را مثبت ارزیابی کرد و ضمن تقدیر از برگزار کنندگان، رهنمودهایی برای پایش نتایج بهتر نتایج ارائه کرد و افزود: البته نفس برگزاری این نشست و تحلیل های ریشه ای انجام شده در طی این سه روز، اقدام موثری است که با دست یابی به نتایج تکمیل می شود.
دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی، دکتر علامه معاون درمان، معصومی معاون پشتیبانی، دکتر گنجعلی خان مدیر درمان، شهبازی مقدم مدیر خدمات پشتیبانی، مهندس سورکی مدیر ارزیابی و پایش منابع و آریاملو مدیر پرستاری مجتمع بهمراه دکتر افضلی مقدم رئیس و دکتر میرفضایلیان از اعضای هیئت علمی بخش اورژانس از دیگر حاضران در برنامه اختتامیه این نشست سه روزه بودند.
این کارگاه با هدف اصلاح یک فرآیند کلیدی در اورژانس مجتمع بر اساس روش RBEE با راهبری کارشناسانی از شرکت سرآمدی فناورانه ایلیاتوس برگزار شد. قرار است در جلسات پیگیری و در مدت دوماه کاری، اصلاح یک فرآیند کلیدی در اورژانس مجتمع را به نتیجه برساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *