مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

خدمت‌رسانی پایگاه سنجش سلامت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به راهپیمایان ۲۲ بهمن

بسیج جامعه پزشکی و اساتید مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در همکاری مشترک با معاونت درمان و پشتیبانی این مرکز، اقدام به برپایی پایگاه سنجش سلامت جهت خدمت‌رسانی به راهپیمایان ۲۲ بهمن ۹۸ کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، هم‌زمان با برگزاری راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ۹۸، بسیج جامعه پزشکی و اساتید مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در همکاری مشترک با معاونت درمان و پشتیبانی این مرکز، اقدام به برپایی پایگاه سنجش سلامت جهت خدمت‌رسانی به راهپیمایان کرد.
در این پایگاه، علاوه بر سنجش فشارخون، آموزش بیماری کرونا ویروس، ارائه پمفلت های آموزشی و ویزیت تخصصی مراجعین انجام شد و در موارد نیازمند به پیگیری و درمان بیشتر، با انجام هماهنگی، ارجاع به اورژانس مجتمع و اقدام لازم صورت گرفت.
امسال حدود ۷۰ تن از کارکنان درمانی و پشتیبانی به‌صورت داوطلبانه در پایگاه حاضر شدند و صدها نفر از هم‌وطنان مورد ارزیابی سلامتی قرار گرفتند.
توضیح اینکه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، هرساله با برنامه‌ریزی‌های منسجم در راستای ارائه بهتر خدمات درمانی و فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با ایام‌الله دهه فجر و برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی پیشرو بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *