مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نشست پیش کارگاه کارگروه تعالی چابک فرآیند های اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برگزار شد

نشست پیش کارگاه کارگروه تعالی چابک فرآیندهای اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) شنبه ۵ بهمن‌ماه ۹۸ برگزار شد.گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، در راستای برگزاری کارگاه تعالی چابک فرآیندهای درمانی اورژانس مجتمع نشست پیش کارگاه این رویداد برگزار شد.
در این نشست فرآیند منتخب که از طریق تحلیل و بررسی مصاحبه‌های اولیه و پرسشنامه‌های تکمیل‌شده توسط گروه‌های مختلف ذینفع فرآیندهای اورژانس مانند مدیران ارشد، اعضای هیئت‌علمی، دستیاران، سوپروایزران، پرستاران و نیز بیماران اورژانس انتخاب‌شده بود موردبررسی مجدد قرار گرفت و برای زمان‌سنجی به شور گذاشته شد.
دکتر افضلی مقدم رئیس بخش اورژانس مجتمع، عسگری سوپروایزر ارشد اورژانس و جمعی از سوپروایزران، سرپرستاران، پرستاران مسئول شیفت و همچنین شماری از مسئولان واحدهای پشتیبان اورژانس از حاضران در این نشست بودند که در کارگاه اصلی نیز شاکله اصلی شرکت‌کنندگان را تشکیل خواهند داد. قرار است این کارگاه باهدف اصلاح یک فرآیند کلیدی در اورژانس مجتمع بر اساس روش RBEE در هفته پایانی بهمن‌ماه امسال با راهبری کارشناسانی از شرکت سرآمدی فناورانه ایلیاتوس برگزار شود. اخبار تکمیلی این رویداد متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *