مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

هفتمین جلسه تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۲

در نشست این هفته  تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) ضمن تقدیر از واحد روابط عمومی مجتمع   وضعیت راه اندازی اتاق عمل هیبرید کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، هفتمین نشست اعضای تیم رهبری و مدیریت این مرکز در سال جدید، دو‌شنبه اول خرداد ۱۴۰۲ با حضور دکتر سید حسن اینانلو رئیس مجتمع، معاونان درمان، پشتیبانی و امور دانشگاهی، روسای بیمارستان‌ها و سایر اعضا در سالن شورای ریاست برگزار شد.
رئیس مجتمع ضمن تقدیر از  واحد روابط عمومی مجتمع گفت: با توجه به اینکه هفته گذشته(۲۷ اردیبهشت ماه) روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بود جلسه این هفته تیم رهبری و مدیریت مجتمع را به تقدیر از واحد روابط عمومی این مرکز  اختصاص دادیم تا از زحمات و خدمات بی شائبه  این واحد تجلیل شود.
دکتر اینانلو با اشاره به اینکه رسانه (media) با پیشرفت تکنولوژی و گذشت زمان از اهمیت خاصی برخوردار است گفت: با پیشرفت تکنولوژی بشر هر روز به دنبال راه هایی است تا ارتباطات  بین مردم را تسهیل دهد   و انتقال اطلاعات به سرعت صورت پذیرد.
رئیس مجتمع با بیان این مطلب که روابط عمومی مجتمع در حد یک روابط عمومی استان کار انجام می دهد گفت: با توجه به وسعت و  گستردگی این مرکز و همچنین اضافه شدن کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) به این مرکز روابط عمومی مجتمع با رعایت تمام استانداردها و شفافیت  تمام همه اخبار، مراسم ها و… را به خوبی   منعکس و در حد روابط عمومی یک استان کار انجام می دهد که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.
وی افزود: نکته بسیار با ارزش در واحد روابط عمومی مجتمع، این است که  از همه توان و تخصص کارشناسان خود در حوزه های فیلم برداری ، تدوین، عکاسی، خبرو… استفاده می شود بطوریکه  برای به ثمر رسیدن هر کدام  از  حوزه ها  از جای خاصی کمکی گرفته نمی شود و صفر تا صد کار در واحد روابط عمومی  مجتمع انجام می شود که مایه افتخار و خوشحالی است.
دکتر اینانلو در بخشی دیگری از سخنان خود با اشاره به راه اندازی اتاق عمل هیبرید کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) گفت: بهتر است به منظور استفاده بهینه از منابع ملی  اتاق عمل هیبرید  در کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) بر اساس تعداد اعمال جراحی گروه ها و استفاده بهینه از تجهیزات اختصاص یابد.
در ادامه مرادی دلیر مسئول روابط عمومی مجتمع  گزارشی از عملکرد واحد روابط عمومی این مرکز در سال ۱۴۰۱ ارائه کرد و گفت: من از هئیت رئیسه مجتمع برای وقتی‌که امروز به واحد روابط عمومی مجتمع اختصاص دادند تشکر می‌کنم به ویژه دکتر اینانلو رئیس مجتمع و دکتر سورکی معاون پشتیبانی که همیشه در همه مراحل راهنمای واحد روابط  عمومی مجتمع بودند و همکاری های  لازم  را در به ثمر رسیدن اهداف غایی مجتمع انجام دادند  و همچنین خوشحال هستم که رئیس مجتمع   چنین دیدگاه مثبتی را نسبت به  واحد روابط عمومی مجتمع دارند.
مسئول روابط عمومی مجتمع   با اشاره به سیاست گزاری دانشگاه در مبحث برند آفرینی گفت: در واقع روابط عمومی باید جایگاه ویژه ای در واحد ها داشته باشد تا بتواند اقدامات عملیاتی واحد ها را به گونه ای شفاف در سایت و دیگر شبکه های اجتماعی منعکس کند.
وی افزود: واحد روابط عمومی مجتمع  علاوه بر اقداماتی که در سال گذشته انجام داده اقداماتی  هم  در راستای برند آفرینی و سیاست های کلان دانشگاه انجام داده است تا با منعکس کردن این اقدامات  بتواند  قطره کوچکی از دریای بی کران خدمات مجتمع را به  نمایش بگذارد و همچنین  جایگاه مجتمع را به جایگاه ویژه ای که اکنون در آن هست نشان دهد.
مسئول روابط عمومی مجتمع با اشاره به رسالت روابط عمومی و زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز این واحد عنوان کرد : در واقع  در واحد روابط عمومی مجتمع همکاری بین بخشی بسیاری با واحد ها در سطح مجتمع وجود  دارد به ویژه با واحد  معاونت های  درمان و امور دانشگاهی مجتمع بطوریکه بسیاری از اخبار و فیلم های این  حوزه با تائید و راهنمایی های دکتر اورندی  معاون درمان و دکتر صالحی معاون امور دانشگاهی مجتمع صورت  می پذیرد و جای تشکر دارد.
دکتر صالحی رئیس بخش جراحی قلب  مجتمع ضمن تقدیر از واحد روابط عمومی مجتمع گفت: آقای مرادی دلیر مسئول روابط عمومی مجتمع مدیر بسیار توانمند، کوشا، با برنامه و دقیق هستند و هر موقع که ما نیاز داشتیم به ما کمک کردند و برایشان بهترین ها را آرزومندم.
دکتر کاظمینی گفت: آقای مرادی دلیر بسیار فردی پرتلاش هستند بطوریکه در بعضی مواقع حتی از زندگی شخصی خود گذشتند تا کار مجموعه به بهترین وجه ممکن انجام شود .
دکتر سورکی معاون پشتیبانی مجتمع ضمن تشکر از واحد روابط عمومی مجتمع گفت: مدیر و کارکنان واحد روابط عمومی مجتمع بسیار  زحمت کش هستند  و در همه حوزه ها فعالیت بی شائبه ای را انجام می دهند.
همچنین در این جلسه  در خصوص راه اندازی اتاق عمل هیبرید کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) بحث و تبادل نظر شد و دکتر رفیعیان، دکتر صالحی، دکتر زینلی زاده، دکتر عاشوری و دکتر اسلامی به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
دکتر رفیعیان با اشاره به کاربردها و تجهیزات اتاق عمل هیبرید کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) گفت: در واقع از اواخر سال گذشته با افتتاح کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) اتاق عمل این مرکز شروع به فعالیت کرد.
وی افزود: اتاق عمل‌ها  در دوطبقه (دوم و سوم) قرار دارد در طبقه دوم تعداد ۲۰ اتاق عمل  و در طبقه سوم ۱۵ اتاق عمل به همراه  اتاق عمل هیبرید و همچنین تعداد ۳ اتاق عمل سرپایی در این مرکز  وجود دارد.
سرپرست اتاق عمل‌های مهدی کلینیک گفت: تجهیز و تکمیل اتاق عمل هیبرید کار بسیار سختی است و در این راستا باید جلسات مستمری با گروه‌های درگیر برگزار شود تا با تهیه  اطلاعات دقیق‌تر اتاق عمل هیبرید تجهیز شود.
دکتر سید حسن اینانلو رئیس مجتمع، دکتر محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی، دکتر امیرحسین اورندی معاون درمان، دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر علیرضا کاظمینی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر سید روح‌الله میری رئیس انستیتو کانسر، دکتر زهرا پناهی رئیس بیمارستان ولیعصر (عج)، طاهره زرعی چیان مدیر پرستاری، دکتر نوید مقدم سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات، دکتر سید علی مومنی مدیر امور پژوهشی، احد اکرمی سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی، مهندس رضا رسولی سرپرست مدیریت دفتر فنی مجتمع و امیر رجبی رئیس دفتر ریاست و مسئول بهبود کیفیت از اعضای تیم رهبری و مصطفی مرادی دلیر مسئول روابط عمومی مجتمع، دکتر مهرداد صالحی  رئیس بخش جراحی قلب، دکتر مهدی زینلی زاده رئیس بخش جراحی اعصاب، دکتر شهاب رفیعیان سرپرست اتاق عمل های مهدی کلینیک، دکتر مسعود اسلامی رئیس بخش داخلی قلب، دکتر عاشوری عضو هیات علمی مجتمع به‌عنوان مهمان ویژه این نشست حضور داشتند.