مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و شانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری

دکتر علامه: همایش کشوری آموزش پزشکی بهترین فرصت برای اشتراک تجارب و توسعه آموزش پزشکی است

دکتر سید فرشاد علامه معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در حاشیه بیست و چهارمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی، شانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری و پنجمین جشنواره دانشجویی ایده های نوآورانه آموزشی، گستردگی همایش و جشنواره‌های کشوری آموزش علوم پزشکی را در سطح منطقه بی‌نظیر و فرصتی برای ارتقا و توسعه آموزش علوم پزشکی در کشور دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران از همایش کشوری آموزش پزشکی که از  ۱۳ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ درحال برگزاری است گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی میزبان بیست و چهارمین همایش آموزش پزشکی کشوری و شانزدهمین جشنواره کشوری شهید مطهری و همچنین پنجمین جشنواره ایده‌های نوارانه دانشجویی است و امیدوارم باتوجه به گستردگی این همایش و جشنواره‌ها که در سطح کشور و منطقه بی‌نظیر است بتوانیم باعث رشد، ارتقا و توسعه آموزش علوم پزشکی در کشور عزیزمان باشیم.
دکتر علامه از بر‌پایی نمایشگاه دستاوردهای آموزشی در حاشیه همایش آموزش پزشکی کشوری خبر داد و گفت: همه کلان مناطق، فعالیت‌های آموزشی خود را عرضه کرده‌اند و درکنار آن شرکت‌های دانش بنیانی که در حوزه فناوری‌های آموزشی تولیداتی دارند محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند.
معاون آموزشی دانشگاه، این همایش را بهترین فرصت  تعامل آموزشی در سطح کشور دانست و گفت: با ارائه محصولات و فرایندهای آموزشی امکان بهره‌مندی از تجربیات دانشگاه‌ها فراهم می‌شود.
دکتر علامه در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد، این همایش که پس از مدتها از دوران کرونا، به صورت کاملا حضوری برگزار می‌شود؛ موجب اشتراک تجارب و توسعه بهتر آموزش علوم پزشکی کشور شود.