مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دیدار نوروزی هیئت رئیسه با خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر قناعتی: امیدوارم با تلاش همکاران، شاهد جهش های علمی و استمرار خدمت رسانی به جامعه باشیم

گالری عکس ۱
گالری عکس ۲

خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران طبق سنت دیرینه، در چهاردمین روز فرودین ۱۴۰۲ گرمترین تبریک‌ها و ‌شادباش‌ها را نثار یکدیگر کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، پس از تبریک سال نو، رنگ و بوی دانشگاه را در همه این سال‌ها، رنگ و بوی پیشرفت های بزرگ علمی و خدمت به مردم دانست و گفت: امیدوارم با تلاش همکاران، شاهد جهش های علمی و استمرار خدمت رسانی به جامعه باشیم. وظیفه مسئولان است که از جنبه‌های مختلف مادی و شغلی و… همکاران حمایت و زمینه توسعه خدمات را فراهم آورند.
دکتر قناعتی با اعلام خبر خوش تلاش برای ازسرگیری فعالیت تامین مسکن در این دوره مدیریتی دانشگاه گفت: کارهای خوبی در حد بضاعت دانشگاه شروع و زمین مورد نیاز آن پیش بینی شده که با نازل‌ترین قیمت ممکن ، مسکن در اختیار همکاران قرار بگیرد. امیدوارم با زحمات مسولان ، دغدغه مسکن همکاران در لایه‌های مختلف، تاحد زیادی برطرف شود.
دکتر قناعتی،  امسال را سال تسریع در اجرای برنامه‌ها دانست و گفت: سال گذشته سال تثبیت برنامه‌های مدون شده بود و امسال سال تسریع در اجرای برنامه‌‌هاست. تصمیم داریم در پیشرفت برنامه‌ها به‌روز باشیم و کارهای عقب مانده را جبران کنیم. البته پارسال علیرغم مشکلات نیمه دوم سال  برنامه‌ها به خوبی پیش رفت و امیدوارم امسال اهداف دانشگاه را در زمینه آموزشی، پژوهشی و توسعه زیرساخت ها و راه اندازی بیمارستان‌های جدید سرعت ببخشیم و  شاهد رویدادها و اعلام خبرهای خوشی در زمینه فناوری‌ باشیم.
رئیس دانشگاه در پایان سخنان خود با آرزوی سالی خوش برای همکاران، تاکید کرد: همه همکاران با تمام وجود به فعالیت خود ادامه دهند. اگر یکایک ما به وظیفه خود درست عمل کنیم امید است که بهترین‌ها برای کشورمان رقم بخورد.