مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید نوروزی سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و بیمارستان مدائن

دکتر سیداحمد رضایی: اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بالاتر از سطح استاندارد خودش به بیماران خدمت ارائه می کند

دکتر سید احمد رضائی در دومین روز بازدید خود از بیمارستان ها، از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و بیمارستان مدائن دیدن و ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان از تلاش همکاران و نحوه ارائه خدمت به بیماران قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در ششمین روز از سال ۱۴۰۲، دکتر سید احمد رضائی، سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه به همراه دکتر عبدالرضا محمدیان پزشک مقیم ستاد هدایت از اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و بیمارستان مدائن یکی از بیمارستان های خصوصی تحت پوشش دانشگاه بازدید کردند.
در بازدید از اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) پرستو آریاملو مدیر پرستاری و محمدرضا مهدی پور مدیر کشیک مجتمع تیم بازدید کننده را همراهی کردند.
در این بازدید آریاملو در خصوص نحوه خدمت رسانی به بیماران و مراجعین گفت: دیروز عصر و شب ۸۰ بیمار از اورژانس داخل بخش ها فرستادیم و امروز صبح همان تعداد بیمار را تحویل گرفتیم.
دکتر رضایی در پایان بازدید با توجه به ازدحام بیمار و مراجعه کننده در اورژانس گفت: به دلیل ارجاع زیاد بیماران از بیمارستان های دیگر سطح تهران در اورژانس بیمارستان با مراجعه زیاد روبرو هستیم. بیش از یکصد بیمار در اورژانس بستری است که رسیدگی به این تعداد بیمار کار بسیار سنگینی است که حتما باید برای آن چاره ای اندیشید.
وی گفت: با توجه به اینکه در ایام تعطیلات نوروز و برخی محدودیت ها به سر می بریم اما اورژانس بیمارستان امام خیلی بالاتر از نرمال و سطح استاندارد خودش به بیماران خدمت ارائه می کند که امیدوارم بتوانیم قدردان زحماتشان باشیم.
سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در ادامه از بیمارستان مدائن بازدید کرد و گفت: خوشبختانه این بیمارستان نسبت به بیمارستان‌های خصوصی دیگر از استانداردهای بهتری برخوردار و همچنین از نظر حوزه‌ نظارتی وضع مطلوبی دارد و رضایت‌مندی در آن زیاد است.
وی بیان کرد: لازم است که این بیمارستان ها تقویت شوند تا بتوانند خدمات بهتری ارائه دهند و ما هم با انتقال درخواست ها و مشکلات این بیمارستان به معاونت درمان، بتوانیم کمکی بکنیم.