مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲

دکتر حسین قناعتی در پیامی به مناسبت نوروز سال ۱۴۰۲ نوشت: چه فرخنده است سالی که بهار طبیعت و بهار قرآنش تقارن دارد، امیدوارم همه ایام به کام و روزگار همه شما خوش باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن پیام به شرح زیر است:

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

چه فرخنده است سالی که بهار طبیعت و بهار قرآنش تقارن دارد، امیدوارم همه ایام به کام و روزگار همه شما خوش باشد.
با تلاش و همت همه شما استادان، کارکنان و دانشجویان عزیز موفقیت ها و افتخارآفرینی های دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالی که گذشت با شتاب بیشتری تکرار شد.
ابعاد توفیقات دانشگاه در سال ۱۴۰۱ بزرگ و غرورآفرین است؛ از راه اندازی دانشگاه سبطین، شعبه بین‌الملل دانشگاه در شهر مقدس کربلا گرفته تا کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج)  که در روزهای پایانی سال با حضور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
کسب رتبه اول در ارزشیابی جامع تحقیقات و فناوری دانشگاه های علوم پزشکی، پیشتازی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی، کسب مقام نخست فعالیت‌های فناورانه در هفتمین رویداد فن بازار ملی سلامت،  کسب ۳۴ مدال رنگارنگ در چهاردهمین المپیاد علمی دانشجویان، کسب رتبه اول فعالیت در حوزه جوانی جمعیت در بین دانشگاه های بزرگ و رتبه دوم در کل کشور را به همه شما عزیزان تبریک می گویم.
از حمایت های مسئولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خصوص جناب آقای دکتر عین اللهی، معاونان محترم وزارت بهداشت و هیئت امنای ارزی به خصوص برادر گرامی جناب آقای مهندس صفوی و همچنین اعضای هیئت مدیره شرکت محب سلامت مهدی در اتمام پروژه سنگین بیمارستان حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و همچنین پرسنل شریف دانشگاه به خصوص کارمندان و اساتید و پرستاران بیمارستان امام خمینی رحمت الله علیه کمال تشکر را دارم و اگر این حمایت ها نبود بیمارستان مذکور تا دو سال دیگر هم راه اندازی نمی شد.
از حضور پربرکت خیرین سلامت در دانشگاه برای پیگیری و راه اندازی بیمارستان کودکان حکیم، کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج) و چندین ساختمان و  تجهیز بخش ها قدردانی می کنم و دستشان را می بوسم.
بر همه ما واجب است با شکفتن درختان و زنده شدن دوباره طبیعت، خانه دلمان را بتکانیم تا هیچ اندوهی، کینه ای و غباری در آن نماند و سال نو را با امید، عشق، ایمان و حالی نو تحویل کنیم و به روزهای خوب و پر از موفقیت قدم بگذاریم.
از خداوند می‌خواهم که با دگرگونی طبیعت احوال ما را نیز دگرگون کند و روزها و شب‌های ما را به بهترین حالت تغییر دهد و احوال ما را از بهترین احوال قرار دهد.
قدردان همه تلاش های شما در سال گذشته هستم. سال نو را تبریک می گویم و در این جشن نوروز برایتان سرسبزی، شادی و بهروزی آرزومندم.
دکتر حسین قناعتی 
رئیس دانشگاه