مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

اتاق عمل‌های فوق پیشرفته بیمارستان مهدی کلینیک به چرخه خدمت‌رسانی نظام سلامت کشور پیوست

با حضور رئیس، معاونان و جمعی از مدیران و کادر درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) نخستین عمل جراحی گروه اورولوژی در یکی از اتاق‌های عمل پیشرفته مهدی کلینیک با موفقیت به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) پنج‌شنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ با حضور دکتر سید حسن اینانلو رئیس مجتمع، دکتر محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی، دکتر امیرحسین اورندی معاون درمان، دکتر علی گنجعلیخان مدیر درمان دانشگاه، پرستو آریاملو مدیر امور پرستاری و جمعی از مدیران و کادر درمان این مرکز به‌طور رسمی آغاز بهره‌برداری از مجموعه اتاق‌های عمل بیمارستان مهدی کلینیک اعلام شد.

پس از تلاش‌های بی‌وقفه مسئولان دانشگاه و مجتمع و با حمایت‌های متولیان نظام سلامت کشور، عمل جراحی مربوط به گروه اورولوژی مجتمع به سرپرستی دکتر اینانلو در یکی از اتاق‌های عمل پیشرفته مهدی کلینیک با موفقیت به انجام رسید و با این رویداد، مجهزترین مجموعه اتاق عمل‌های جراحی کشور به چرخه خدمت‌رسانی بیمارستان‌های کشور افزوده شد.

دکتر اینانلو در این خصوص گفت: امروز به حول و قوه الهی اولین عمل جراحی بیمارستان مهدی کلینیک با موفقیت به انجام رسید. بیمارستان مهدی کلینیک با ظرفیت حدود هشت‌صد تخت بستری، یکی از بیمارستان‌های مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بوده و مبتنی بر استانداردهای روز بیمارستانی دنیا و باقابلیت انجام اعمال جراحی پیشرفته طراحی و احداث‌شده است. ما در این بیمارستان اتاق‌های عمل ترکیبی و هیبریدی برای انجام جراحی عروق و جراحی‌های نیازمند آنژیوگرافی در اتاق عمل را داریم. نمونه اتاق عمل‌های فوق تخصصی مهدی کلینیک را در سایر بیمارستان‌های کشور شاید نمی‌توان یافت. همه اقدامات درمانی مهدی کلینیک با تعرفه دولتی بوده و قابل‌استفاده برای عموم مردم کشور است.