مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در پیامی ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی برای حضور در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی و طلوع فجری دیگری از عمر پربرکت نظام اسلامی را تبریک می گویم.
حقیقتا انقلاب اسلامی، حرکتی بزرگ بود که امام خمینی(ره)، عبد صالح خدا، با دست خالی و به تنهایی، اراده کرد تا امر خدا را در کشور جاری کند و مردم دلهایشان با ایشان همراه شد.
زندگی امام خمینی(ره) درس بسیار بزرگی برای همگان است و نشان داد خداوند افرادی را برای ایجاد تغییرات و اثرگذاری انتخاب می کند.
در نظام جمهوری اسلامی، پیشرفت ها، خدمات و جهش های علمی بسیار زیادی انجام شده است که باید تولیدات و فعالیت های حوزه سلامت، ایجاد دسترسی مردم به خدمات سلامت و اقدامات کلان این حوزه را به نمایش بگذاریم تا مردم بدانند که باوجود شرایط اقتصادی، جمهوری اسلامی توانسته کارهای بسیار بزرگی انجام دهد.
اینجانب آینده و افق های جمهوری اسلامی را بسیار درخشان می بینم و به همه دانشجویان، کارکنان و استادان عزیزم می گویم که گاهی در تهدیدها، فرصت های زیادی نهفته است و مطمئن هستم که کشور این شرایط را در آینده تبدیل به فرصت می کند. اگر تلاش کنیم تا هر که، هر وظیفه ای بر عهده دارد آن را به درستی انجام دهد، قطعا بسیاری از مشکلات رفع می شود.
قرار ما حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن.

دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران