مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

انتصاب دکتر سیدحسن اینانلو به سمت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر سیدحسن اینانلو را به سمت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر سیدعلی دهقان منشادی، رئیس پیشین قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در متن این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر  سیدحسن اینانلو
استادیار  محترم دانشگاه

با سلام و احترام

مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) بزرگ‌ترین مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کشور است که افتخار اجرا و آموزش بسیاری از اقدامات درمانی برای اولین بار در کشور برای این مرکز ثبت شده و بسیاری از مراکز مهم آموزشی درمانی سراسر کشور از دانش‌آموختگان این چشمه جوشان علم و هنر پزشکی فیض برده اند.

نظر به تعهد، سوابق و تجارب ارزشمند اجرایی و مدیریتی جنابعالی، بدین وسیله به عنوان رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) منصوب می‌ شوید. امید می‌رود با بهره‌گیری از نهایت توان، تجارب و درایت خود و با جلب مشارکت اساتید گرانقدر و پیش‌کسوت و اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان دلسوز درمانی و اداری و دستیاران و کارورزان عزیز گامی بلند در ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی این مجتمع برداشته شود. انتظار می‌رود ضمن پیشبرد امور جاری بر اساس ضوابط و مقررات نسبت به امور ذیل اهتمام ویژه مبذول فرمایید:

  • تدوین طرح جامع مجتمع با توجه به سرمایه انسانی، ظرفیت فیزیکی، تجهیزات و تکمیل بناهای در دست اجرا
  • بررسی و پیشنهاد ساختار مورد نیاز مجتمع با عنایت به راه اندازی بیمارستان مهدی کلینیک و مراکز در حال ساخت
  • تدوین تشکیلات مجتمع با رعایت ضوابط و مقررات و استفاده بهینه از نیروی انسانی موجود، با همکاری معاونت های درمان و توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه
  • توجه به کیفیت ارائه خدمات در تمام سطوح سرپایی و بستری با تأکید بر رعایت اصول رفتار حرفه‌ای و کرامت بیمار به عنوان زیربنای اصلی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی
  • ارتقاء سطح درمان، آموزش و پژوهش متناسب با شئونات مجتمع و سابقه درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • تداوم جلب کمک خیرین برای اصلاح زیرساخت‌ها و ارائه خدمات بهتر
  • جلب مشارکت اساتید پیشکسوت و اعضای محترم هیات علمی در تدوین و اجرای برنامه ها
  • توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی مرکز، احساس آرامش و امنیت شغلی آنها همراه با افزایش بهره وری
  • صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه ها

بدون تردید تمام عوامل ذیربط در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، دانشکده پزشکی و دانشگاه، شما را در دستیابی به اهداف فوق یاری خواهند نمود.
امیدوارم با استعانت از درگاه باری‌تعالی و عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) در انجام وظایف محوله چنانچه مورد رضای اوست، موفق باشید.

دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه

در متن نامه قدردانی آمده است:

جناب آقای دکتر سیدعلی دهقان منشادی
دانشیار محترم دانشگاه

با سلام و احترام

مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) که نتایج پرباری در پی داشته است، سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده شما بهره‌مند گردد.

دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه